Kašlem na vašu slobodu

Ja potrebujem robotu a prvého v mesiaci svoju výplatu, ostatné ma nezaujíma. Choďte do prdele s vašou demokraciou a rečičkami o pravde a spravodlivosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V tomto momente začínajú takíto tragikomickí nad sebou rozľútostení protagonisti so svojou usmrkanou historkou o stratenej práci a či inom nešťastí, ako je celý svet zlý, zvrátený a všade panuje iba nespravodlivosť a krivda, ako sú všetci tí hore falošní a všetkému na vine a my, chudáci tu dolu pracujúci spravodliví a nevinní. 

Len sa ich, prosím, teraz náhodou nespýtajte, ak si nechcete z nich urobiť nepriateľov na večné časy, čo urobili títo držitelia pollitrákov pre to, aby bol svet lepší a spravodlivejší.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vysmejú vás. I tak to nemá žiadny zmysel, ty naivka, skadiaľ si prišiel, z mesiaca? Daj sa vycpať a strč si svoje blbosti do riti, nikto na to nie je zvedavý, idiot. 

Ak ich teraz nechcete dostať pod vplyvom svojho pocitu ukrivdenej neprávosti do nepríčetnej zúrivosti, tak sa radšej odmlčte alebo zmeňte tému na čosi neutrálneho, povedzme, aké bolo dnes pivo alebo aká bola jeho baba včera v posteli.

Tak to by sa im páčilo, posraným -icoidom, aby sme chodili do roboty a z roboty a myslenie ponechali koňu, má k tomu väčšiu hlavu:

Obrázok blogu
(zdroj: ay)

…tým blbým slečinkám Hlávkovým ešte ukážeme, kto je tu pánom; ak sa im nepáči, nech idú, skadiaľ prišli, nikto ich tu nepotrebuje.

SkryťVypnúť reklamu

…Mirko, z teba by bol prezident jedna radosť, ale nevadí, to ti neujde, odložíme to o rok-dva a na vec sa zabudne, polievka sa nikdy neje tak horúca ako sa varí.

…blbí novinári, čo sa tak naparujú, čo si vlastne myslia, kde to sme? V mojej republike si nič rozvracať nenechám, tak to teda nie, drzáni mizerní, asi im musím ukázať, kam patria.

…od zajtra ruším všetky ich noviny a televíziu! To tu predsa nikto nepotrebuje, obracať mi Slovensko hore nohami, svine kaviarenské, nech idú k lopate! Nech vidia, čo je to robota! Už aby som tu mal toho Kotlebu, však my im ukážeme!

Ján Pintér

Ján Pintér

Bloger 
  • Počet článkov:  73
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vraj niekedy dokáže šetrne poodhaliť človeku niektorú jeho slabšiu stránku. Dostáva potom blahoženania až dvomi slovami (tie jedno- a slaboduché radšej ani neuvádza): hodný gilotíny a podobne. Nájdu sa však i pisáci zdatnejší a talentovanejší, tí si dajú na tom viac záležať a vykúzlia až tri slová: obesiť, zastreliť, upáliť. Nevie, ako to tí dobráci a jeho čitatelia robia, ale potom mu vždy ešte včas ktorýsi z nich zavelí: - Lazar, poď von!Jeho vďačné prejavy života sú zrejmé, je tu opäť. Zoznam autorových rubrík:  spoločnosťNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu