Naozaj drahý nezmysel.

Písmo: A- | A+

Referendum za niekoľko miliónov, ktoré rieši ....  NIČ!  Neveríte?

 

1. Manželstvom sa môže nazývať len zväzok muža a ženy.

Stretol som v živote niekoľkých mužov s inou orientáciou.

 Ani jeden nepovedal: Toto je Fero, moja manželka.

Povedal: Môj priateľ. Môj partner. alebo: Žijeme spolu.

Že by túžili po svadobnom obrade? Je dosť cirkví, ktoré majú povolené zosobášiť Írskeho katolíka s Poľskou židovkou. (Robert Fulghum - unitárny pastor) Nad tým musí zastať rozum každému katolíckemu kňazovi. Ale ono to ide, a nieje to životu nebezpečné.Tak prečo nie dve ženy? 

Im ide o iné veci. Aby ich zväzok bol právne zabezpečený ohľadom napr. dedičstva. 

Ako sa to bude volať, je im srdečne jedno. 

2. Adopcia homosexuálnymi pármi.

Otec mi zomrel, keď som mal 14, brat o tri menej. Vychovávali nás dve ženy. Mama a teta. A trochu starý otec. Bol mi hlavne vzorom vzdelaného, sčítaného a zároveň manuálne veľmi zručného muža.

 Ale so svojimi sexuálnymi problémami v puberte som za ním nešiel. To bola shopná a ochotná vysvetliť len slobodná teta.

 Kamarát nemal ani starého otca. Od mala ich vychovávala mama a starká. Nebolo na nich badať, že by ich takáto výchova akokoľvek poznačila.

 To by po referende boli odobratí, a strčení do domova?
 

3.

 a,

 Dieťa nieje svojprávne, a nemôže rozhodovať o tom, čo sa bude učiť, a čo nie. Najradšej by sa neučili nič! (Ako aj my za mladi)

 b, 

 Eutanázia u detí je háklivý problém. Ale keď chlapec so svalovou dystrofiou ktorý veľmi dobre chápe čo ho čaká, prosí lekára aby to urýchlil, som za.

A mali by byť o tejto možnosti informovaní!

 c,

 Žiadny predmet nemusí byť povinný. Aj dnes rodič rozhodne, či dieťa bude chodiť na náboženstvo, alebo na etiku. Či to bude sexuálna výchova, alebo katechizmus.

 Tak načo o tom hlasovať?

Sexuálna výchova by mala byť aspoň v rámci nejakého nepovinného predmetu. Pretože neinformovanosť v týchto veciach je neuveriteľná. Kamarát - zdravotný brat natrafil na ženu, ktorá sa ho pred pôrodom pýtala, kadiaľ že to dieťa vlastne príde na svet!

 Ako otehotnela?To nebola v škole, keď brali rozmnožovanie cicavcov? Alebo jej doma povedali, že my tam nepatríme? Že my nie sme žiadne vylepšené opice, my sme "stvorení Bohom k obrazu svojmu"?

 Deti sa veľmi skoro začnú pýtať: Prečo žiarovka svieti? Prečo had nemá nohy? Aj: Načo máme ocina, keď bábätko narastie mame v bruchu? 

 Keď mu poviete, že kvôli jedinej bunke, vďaka ktorej bude pekná po mamine, a múdra po otcovi, zapamätá si to.A nebude sa čudovať, keď uvidí páriace sa škrečky. A keď neskôr natrafí na nejaké úchylné porno, bude jej jasné, že je to iba film. V skutočnosti sa to tak nerobí.

 Boli sme sa prejsť aj so susedovým synom. Zrazu ukázal prstom a povedal: "Dívaj ujo, poschodový pes!" Dcéra ma pomykala za rukáv, a opýtala sa: "Oci, on nevie čo robia?"

 Nevie. Nik mu to nepovedal.

 

Kto teda presadil tento nezmysel za ťažké milióny eur?

 Ten istý, kto zorganizoval "pochod za život"

Nech si dá svoje deti do špeciálnej školy, kde ho naučia, že svet bol dokončený 23. októbra

4004 pred n. l.

A nebudú sa musieť učiť geológiu, nič o usadených horninách, o vrásnení kontinentov, o vzniku pôdnych horizontov, o vývoji druhov, o trilobitoch a dinosauroch. Veď je jasné, že ich kosti nastažil Satan, aby zakolísali vo viere.

Len neviem, ako dieťaťu vysvetlia, že aj svätý otec prišiel na svet rovnako hnusným a nemravným spôsobom ako posledná opica. 

 Nepovedia mu nič! 

 A on sa nebude pýtať, lebo sa to nepatrí.

 A o takýchto veciach sa nehovorí !

Nech sú blahoslavení chudobní duchom...

 Ale za svoje!

NAJVYŠŠÍ ČAS NA ODLUKU CIRKVI OD ŠTÁTU !!!

Skryť Zatvoriť reklamu