Prečo kupovať originálne filmy na nosičoch

Filmy je dôležité kupovať a nie sťahovať z torentov či z iných zdrojov, kvôli tomu, že tým podporujeme veľké množstvo ľudí a oni majú prácu. Či už je to štúdio, herci, distribútor... A zároveň nepáchame zločin.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (96)

Keď sa Vám však už do rúk dostal takýto nosič, za ktorý ste zaplatili, iste ste si zanadávali. Okrem filmu tam máme aj bonus a hlavne reklamy, ktoré sa nedajú vypnúť.

Približná dĺžka reklám + videa, ktoré nám vraví, že kradnutie je zlé (keďže sme si to kúpili, tak asi nekradneme nie?) má 5 minút. Týchto 5 minút sa dajú tak maximálne zrýchliť no i v tomto prípade musíme čakať, kým všetky tie reklamy pominú. Po prvý krát sa to dá vydržať, no ak je to obľúbený film a chceme si ho pozrieť viacerý krát, či prípadne dopozerať, nemáme na výber a znovu musíme čakať.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aké sú teda výhody kúpy okrem dobrého pocitu a bonusu, ktorý sa ťažšie na internete hľadá? Domnievam sa, že žiadne. Ak ste film už pred tým nevideli, nemôžete vedieť, či sa Vám bude páčiť, alebo nie. Reklamovať sa to nedá a dá sa povedať, že kupujete mačku vo vreci. Trailer či recenzia na csfd.cz, stále nezaručuje to, že budete s kúpou spokojný. Preto odporúčam najprv si film pozrieť a až potom kúpiť

Miroslav Jarábek

Miroslav Jarábek

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Bol som a budem... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu