Ak sa tu vidíte, nekandidujte!

Nezávislá kandidátka je podporovaná Smerom. Znie to tak, ako keď v Košiciach sa nezávislí kandidáti spojili s politickými stranami a tvrdia, že sú stále nezávislými. Kto je lepší politik? Politik s nejasným financovaním alebo politik s nálepkou Smeru a tiež financovaný nejasne... Prípadne s jasným financovaním z mestskej kasy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Zneužívanie právomoci verejného činiteľa na Severe môže vyzerať aj tak, že nútite v pracovnej dobe zamestnancov miestneho úradu pracovať na vlastnej kampani.

Ak Vám niekto v kampani strhne plagát, tak ho prelepíte. Ak Vám v kampani odmietnu obchodníci v ich prevádzkach vylepiť predvolebný plagát, je to v poriadku. Ale ak Vám tí istí obchodníci vysvetlia, že sa boja komplikácii v podnikaní, začínate hľadať spravodlivosť a vysvetlenia.

Údajné pochybenia v predvolebnej kampani jednej z Košických mestských častí:

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
  • 1. Pracovníci miestneho úradu roznášajú predvolebné materiály vpracovnej dobe.

  • 2. Pracovníci úradu strhávajú zvyhradených miest na propagáciu kandidátov konkurenčné materiály.

  • 3. Z peňazí daňových poplatníkov si mestská časť v Košiciach objedná volebný prieskum.

Tí čo sa tu vidia nech odstúpia a rýchlo zmiznú. A nech nechajú viesť úrady odborníkom.

Ak naozaj niekto zneužíva takýmto spôsobom svoje právomoci, je naozaj podstatné zaoberať sa aj fámami, že takýto kandidát vie ovplyvniť aj samotné voľby.

S radosťou sme prijali informáciu, že ústredná volebná komisia umožní tretím osobám (aj kandidátom) zúčastniť sa na sčítavaní hlasov v okrskových volebných komisiách, ako aj pri sčítavaní hlasov v miestnych volebných komisiách (uznesenie č. 31)

V našej mestskej časti sme sa rozhodli, urobiť paralelné sčítavanie hlasov, aby sme si boli istí, že kandidáti vyhrali oprávnene. Urobte to aj Vy.

Jaroslav Polaček

Jaroslav Polaček

Bloger 
  • Počet článkov:  102
  •  | 
  • Páči sa:  49x

Primátor mesta Košice a stále rebel, ktorý sa už nechce pozerať cez ružové okuliare. OBČIANSKY A NEZÁVISLÝ Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáKošiceMoje okolieMýto a dopravcovia

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu