Rande s tekutým púdrom

Ich tempo je vražedné. Ich súpermi sú tekutý púder, fenistil a hypermangán. Sú nasadení vo dne, v noci.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Som unavená nonstop. Otvoriť oči? To je ľahšie nájsť jahodu v zime. Keď otvorím oči pozriem sa na svoju pokožku. Nejaké malé bodky. Asi som včera niečo zjedla. No určite som niečo zjedla a hlavne neumyté paradajky alebo neumyté hrozno? Určite len nejaká alergia. Smelo si kráčam do roboty. V robote strávim osem hodín s tým, že mi nejaké tie nové bodky pribudnú. Mám pocit ,že mám teplotu. Nie to nie je pocit, to je realita. O osmej večer si odkráčam domov svoju cestu na exkluzívny čermáň. Som konečne doma. Unavená s pocitom teploty a ďalšími bodkami mojej "alergie" si idem ľahnúť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ahoj ráno. Ahoj ďalšie bodky. Ahoj bodky na chodidlách. Ahoj bodky na tvári. Ahoj bodky na kolenách. Ahoj bodky na dlaniach. Na dlaniach? Hej presne aj tam pod tou kožou sa tlačia a vrískajú si ako im tam je asi super. Ahoj bodky pod nechtami. Pod nechtami. Pre pána Jána. Môžu toto? Odtackám sa z izby k mame. "Dobré ránko". Mami nebudú to náhodou ovčie kiahne? No samozrejme, že áno. Prečo toľká únava? Teplota? Svrbenie? 

Môj tretí deň resp. noc bola najtop. Zaspala som až ráno. Ešte že máme tie maminky, ku ktorým môžeš prísť vo veku, v ktorom len chceš a môžeš sa im vyplakať na ramene. A ona ťa utíši ako malinkaté bábätko. Dáva ti tie zázraky aby ti bolo lepšie, a keď nie je tak ju to ešte viac trápi ako teba. To je tá láska, tá najväčšia a nezištná. 

SkryťVypnúť reklamu

PS: Milujme svoje maminky aj s bodkami aj bez.

PS2: 40 kvapiek Fenistilu a život je hneď krajší. 

S pozdravom biela bodka.

Jennifer Hrušková

Jennifer Hrušková

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som Jen a milujem umenie.A som duša, ktorá mala stanovený cieľ. A teraz sa hľadá ako vták. Kráča prázdna po ceste za životom. A čaká kedy Slnko opäť zažiari. No úsmev jej nikdy nechýba. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu