Pán kresťan Marián Kotleba

Ja neviem ako je to možné, že polícia dovolila takýto precedens! Áno, správali sa slušne, ale tá ich vlajka mi najviac pílila nervy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 Ja neviem, ako je to možné, že Polícia dovolila takýto precedens! Áno, správali sa slušne ale tá ich vlajka mi najviac pílila nervy. Z morálneho hľadiska, tam kotlebovci nemali čo robiť! Tu došlo k znesväteniu celej slávnosti a šaštínskej zeme v okolí baziliky týmito fašistickými prisluhovačmi. Ja by som ich tam v tých tričkách zelenkavých vôbec nepustil a nie tobôž ešte s ich vlajkou! To je ako keby si sám Hitler vyžiadal požehnanie od Pána pred vpádom do Poľska. A ešte sa tam doviezli na určite fungľových autách a jednom Hummerovi, ktoré si pravdepodobne pokúpili z peňazí nás DAŇOVÝCH POPLATNÍKOV (!) čo utŕžili legálne, podľa zákona, za ich percentuálne volebné výsledky. Veď to je donebavolajúce ako aj blbosť ich voličov, ktorí sú zdegradovaní a zblbnutí sociálnymi sieťami bez akejkoľvek duchovnej a morálnej sebareflexie! Takisto ako pán Kollár, ktorý sa správa ako turecký alipaša aj s jeho háremom - smilstvo samo - nemá čo robiť na posvätnej pôde parlamentu! Tu sme na Slovensku a nie v Arábii.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Národná hrdosť Slovákov započala Ľ. Štúrom v moci najtvrdšej maďarizácie a pokračovala krvou zmáčanou zemou svojich rodákov v SNP a skončila morálnou a duchovnou žumpou sociálnych sietí! Uvedomujeme si to vôbec?! Tu môže vzniknúť aj politická strana Skinheadov, ktorá by ospevovala Jožina Goebbelsa ako buditeľa a na sociálnych sieťach by poukazovala napríklad na plytvanie peňazí na rómov, korupciu, nekompetentnosť starostov a úradníkov pri rómskej problematike či na byrokratickú mašinériu únie podfarbenú farebnými kolážovými fotkami panenskej slovenskej prírody s horskými prameňmi a bylinkami - A ONA BY SA DOSTALA DO PARLAMENTU?!

SkryťVypnúť reklamu

 Tu teraz môže vzniknúť hocičo ale podtón je ten istý. Moslimovia a kresťania majú toho veľmi veľa spoločného, len keby kresťania žili svoju vieru, tak ako moslimovia, toto by sa nestávalo. Áno a naši spolubratia moslimovia by sa zmohli len na "WAW". Ja mám takú chuť upliesť si bič a lomiť to všetko rad radom, ako keď Pán Ježiš si uplietol bič a lomil tých obchodníkov v chráme. Ako by som lomil aj tých nedeľných shopoholikov. Veď z niektorých obchodov majú len korzo. Keď idem do obchodu, tak nakupujem. To je jediný účel obchodu. Keď tam chcú chodiť na prechádzku, tak by im vedúci mali dať aspoň handru do ruky a nech poutierajú prach z políc. Nech tam majú z nich aký-taký osoh. Obchodník chce robiť len biznis. 

Jozef Bebčák

Jozef Bebčák

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som nekonvenčný typ človeka a mám rád diskusie s otvoreným koncom. Rád šokujem, i rád vírim stojaté vody. Mám ukončené stredné odborné vzdelanie s maturitou. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu