Klub divných

Mohlo by sa zdať, že je to o súčasnej politickej scéne, ale nie je to tak. Je to kniha zo študentského prostredia.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Musím sa priznať, že ma táto kniha, ktorú napísala Katarína Gulai, veľmi príjemne prekvapila. Pomôžem si tu citáciou svojho statusu z facebooku:

Začítal som sa do knihy Klub divných. Som len na 20. strane a už viem, že som si dobre vybral. Každý musí pri tejto knihe omladnúť, stane sa znova maturantom na gymnáziu. Svieže a úprimné mladícke rozprávanie na prechode od detstva k začiatku dospelosti.

Som rád, že tento prvotný názor na knihu môžem potvrdiť aj po jej prečítaní, vynikajúci štýl, čitateľa drží v napätí. Perfektná zápletka a rozuzlenie ešte lepšie. Nechcem o tejto knihe písať veľa, hádam ešte len toľko, že nečakane dojímavý záver chytí za srdce. Je tam všetko, láska študentská partia, ktorá si vymýšľa divné veci a zábava. Príjemná kniha pre mládež o živote, a pre starších na spomínanie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Katarína Gulai má k tejto študentskej tématike veľmi blízko. Vyštudovala učiteľstvo matematiky a fyziky a v súčasnosti učí na gymnáziu. Klub divných je jej druhá kniha. Tešme sa na tretiu...

...

Katarína Gulai, Klub divných, edícia Yoli, Ikar 2022

Jozef Javurek

Jozef Javurek

Bloger 
  • Počet článkov:  835
  •  | 
  • Páči sa:  85x

Neoznačené fotografie na blogu výlučne z vlastnej tvorby (c). Inak je všetko vo hviezdach... "štandardný už tradičný bloger, s istou mierou poctivosti" (jeden čitateľ) Zoznam autorových rubrík:  SlovenskoČeský rajCestovanieFotografieHistóriaKultúraPoéziaPrózaMyšlienky, názoryBlogovanieTechnika a technológiaDomácnosťZáhradaZábavaZdravieSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu