Fico: Gorila nás všetkých poučila (neboj Róbert aj na teba príde)

Kauza Gorila splnila svoju úlohu, pokiaľ ide o zvýšenie transparentnosti vo verejnom živote a všetci sa z nej poučili, konštatoval premiér Robert Fico po rokovaní rozšíreného predsedníctva strany. Toto sú slová momentálne samovládnuceho najsamväčšieho vodcu veľkého Róberta. Toto sú slová, ktoré majú ukľudniť verejnú mienku. Toto sú slová, ktoré hovorí premiér, akurát netuším komu to vlastne odkazuje. Zvýšenie transparentnosti vo verejnom živote? Chce pán Fico tvrdiť, že slovenská politika je transparentná. Prosím Vás pán Fico toto môžete hovoriť svojim 1,2 miliónu tupovoličom a nie celému národu. Aj hlupák vie, že pokiaľ vládne len jedna strana nikdy nebude skutočne transparentná pretože si stále budete robiť len to čo si sami odsúhlasíte. Jasné, že s vetou na perách veď nás môže občan ohodnotiť o 4 roky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)
Obrázok blogu

Tento odkaz, ktorý Vám posielam pán Fico prostredníctvom tohto blogu si zapíšte poriadne za klobúk. Ak počas svojho vládnutia nepoviete skutočnú a čistú pravdu o Gorile všetkým občanom Slovenska a to prosim verejne prostredníctvom Tlačovej besedy, ak nebudú všetci, ktorí sú v celej kauze podozriví spravodlivo odsúdení alebo spravodlivo zbavení viny, aj za cenu toho, že hneď po skončení TB by ste boli nútený odstúpiť z postu premiéra, tak opäť len zavádzate a hanebne klamete. Áno je pravda, že ste sa poučili a ja Vám presne poviem ako.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

1. Vo vedení SIS budú len zastúpcovia SMERU a jeho prisluhovači. Riaditeľ SIS Vás bude informovať povinne, samozrejme, že o tom nebude nikto vedieť len ON a VY, o každom jednom kroku a každom jednom odpočúvaní.

2. S lotrom a vydriduchom Haščákom sa budete stretávať len za prísnych bezpečnostných opatrení aby sa nikto nedozvedel ako sa prelievajú štátne peniaze do vlastníctva PENTY.

3. V každej jednej inštitúcii počnúč obecnými úradmi a končiac RSTV bude sedieč len nominant SMERU-SD

4. Kto bude chcieť zastávať nejakú vedúci funckiu bude musieť byť povinne lustrovaný a vstúpiť do radov SMERU-SD

5. Polícia, prokuratúra, súdy všetci budú vykonávať len to čo bude odsúhlasené vedením SMERU-SD.

Skryť Vypnúť reklamu

Tak v tomto všetkom ste sa poučili.

Pán Fico. Ste premiér SR. A máte v rukách všetku moc, ktorá Vám bola daná do rúk len vďaka tomu, že Veľký Mufti tak skvelo nastavil zákony, že s nimi už ani Pán Boh asi nepohne. Bola Vám daná moc len vďaka tomu, že máme tak prešpekulovaný volebný zákon, že ak by do urny vhodila len jeden lístok Vaša Svetlana a nikto iný nie, tak by ste bol rovnakým neohrozeným premiérom ako ste teraz. Ak je podľa Vás vôľa ľudu rozhodnutie 1,2 milióna občanov tak sa Vás pýtam a čo ten zvyšok. To už pre Vás nie sú občania?

Takže pán Fico ruku na srdce. Bolo by načase predstúpiť pred národ a povedať: Celá kauza Gorila je jedna veľká spravodajská hra a nič z toho nie je pravda. Alebo Gorila je pravdivá a dnešným dňom vstupuje do platnosti zákon o zoštátnení všetkého majetku PENTY a ostatných aktérov z kauzy Gorila. V tejto veci vyvodzujem voči sebe nie len politickú, ale aj trestoprávnu zodpovednosť a vzhľadom k tomu, že som bol jedným z aktérov kauzy odstupujem z fukcie premiéra.

Skryť Vypnúť reklamu

Ak neurobíte tento krok, tak mi môžete veriť, že na Vás príde rad rovnako ako na Muftího a budete nesmierne rád, že vás národ nechá slobodne odísť na smetisko dejín namiesto toho aby vás zavesili na prvý kandaláber pred úrad vlády a spolu s vami všetkých lotrov, ktorý rozkradli a rozpredali túto republiku počnúc Muftím cez Dzurindu, Mikloša, Bubeníkovú, farizejov z KDH, Malchárka a končiac Trnkom, Tichým, Kováčikom a Harabínom.

P.S.: Mimochodom odkundes Haščák Vás žiada aby ujo Kaliňák neinformoval o Gorile. Pýtam sa prečo o to asi žiada? A skúste mu vyhovieť, tak vám sľubujem, že si nájdem chvíľu a vhodný čas keď vás prídem osobne verejne opľuť.

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu