Nebezpečný Dr.F alebo kto je najvačšia Gorila

František Határ, osobný tajomník predsedu Smeru-SD Roberta Fica, poprel informácie zo spisu Gorila. Údajný spis SIS konštatuje, že tajomník bol jedným z mnohých ľudí, ktorí údajne navštevovali konšpiračný byt v roku 2006. "Pána Határa som sa na to pýtal, on to úplne poprel - je to úplný nezmysel," povedal dnes na margo kauzy Fico v diskusnej relácii Slovenského rozhlasu Sobotné dialógy.Takto nejako Róbert Fico obhajuje seba a svojich najblizších spolupracovnikov a jedným dychom dodáva : :"Obracajte sa s touto témou na pravicu, my sme neprivatizovali a nie sme tam spomínaní v súvislosti so žiadnymi štátnymi objednávkami, kupovaním poslancov či privatizáciou,Čo k tomu dodať len hlúpy a naivný človek uverí týmto klamstvám a nezmyslom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Hlúpy a naivný, alebo veriaci. Áno veriaci. Človek, ktorý vám plne dôveruje a verí uverí všetkému čo poviete aj keby to bola bohapustá lož. Róbertovi Ficovi nevadí, že mu túto jeho lož neverí viac ako 3 miliony voličov, jemu úplne stačí že mu to verí 800 000 oddaných. Veď to, čo povie veľký vodca, predsa nemôže byť lož.

Ako sa však Róbert Fico dostal až k tomu, že čokoľvek povie je čisté ako Kristovo oko? Jeho politická kariéra sviaha do čias KSS do ktorej vstupuje v roku 1987 ako 23 ročný. Ani nie o dva roky v roku 1989 sa však dostáva spolu v Petrom Weissom a ďalším mladým krídlom strany do nie celkom dobrej situácie ktorá je završená premenovanim KSS na SDĽ a v roku 1992 sa stáva prvý krát poslancom NR SR. Áno mladý komunista sa stáva poslancom. Dokonca po odchode Petra Weissa z pozicie vodcu SDĽ sa stále relatívne mladému Róbertovi naskytá možnosť stať sa predsedom SDĽ no niekoľko hodín pred ustanovujúcim zjazdom stiahne svoju kandidátku a uvolní miesto Ľubomírovi Fogašovi. Nevedno čo sa v mladom Robertovi v tom čase zlomilo ale rozhodol sa ísť svojou cestou a súdruhom poriadne podkúriť. Po roku 1998 keď vzniká koalícia SDK, SDĽ, SMK, SOP začína Robert rozdúchavať vášne a priamo útočí na SMK kvoli Benešovým dekrétom čo mu akoby zázrakom dvíha preferencie a on sa stáva najpopulárnejším politikom v SDĽ aj napriek veľkej popularite však stranu opúšťa a v roku 1999 zakladá stranu SMER. V roku 2004 sa mu podarí úspešne pohltiť všetky ľavicové strany takže ľavicovo orientovaný volič a hlavne ľudia, ktorý stále plačú za socializmom nemajú inú možnosť voľby ako SMER. V roku 2006 zakladá koalíciu SMER-HZDS-SNS ale počas svojho vládnutia sa zbavuje svojich politických kamarátov jedna radosť. Áno chváli sa síce tým, že je schopný odvolať ministra do 2 minút čo aj robí odvoláva ministrov ako na bežiacom páse. Škoda len, že sú to nominanti HZDS a SNS svojich ministrov sa zbavuje len keď nepočúvajú poprípade radšej odídu sami. SMER je vo vláde, je vo vačšine miest a obcí a keďže sa mu nie veľmi darí ovládať aj krajské úrady tak ich ruší a všetky kompetencie presúva na obvody, kde ma samozrejme silnejšie zastúpenie. Jeho politika je však nie veľmi dobrá hlavne voči Európe a tak silnie boj proti FICOVLADE a pravica sa dokáže zomknúť natoľko, že ho na dalšie volebné obdobie vymieňa. Chvála Bohu lebo sa tak deje v hodine dvanástej. Róbert však nezaháľa má v rukáve eso má v rukáve informácie, ktorými môže pravicu zmietnuť zo stola ľavou zadnou a tak čaká na príležitosť. Tá sa mu naskytne v roku 2010 keď ako výťaz volieb nie je schopný zostaviť vládu, lebo jeho kamoši mu nevedia zabudnúť ako s nimi kýval počas rokov 2006-2010. Jemu to však evidentne neprekáža vie veľmi dobre že sekeru ktorú zanechal musí niekto odskákať a tak vyčkáva.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A ako sa vraví kto si počká ten sa dočká. Po krachu bankového sektora v USA sa kríza presúva aj do Europy a Slovensko ako člen EU je postavené k ďalším nepopulárnym opatreniam. SaS nepriamo Robertovi pomôže svojim tvrdohlavým postojom k eurovalu a skaza pravice je na svete.Múdry Robert berie situáciu do vlastných rúk a doslova prevalcuje pravicu, ktorá mu sadne na lep a nechá si hlasovanie o eurovale podmieniť hlasovaním o nedôvere vláde.

Popravu si vlastne pravica vykona sama a to keď súhlasí so spojením hlasovania euroval+dovera vláde, SaSa Matovič sa zdrži hlasovania. A na svete máme predčasné voľby a predvolebnú špinavú kampaň. Na svetlo sveta vypláva Spis Gorila avšak aj ten vie demagóg Fico využiť v svoj prospech. Áno je pravda, že Dzurinda o kauze vedel ale spis dal skartovať niekto v roku 2006 a od tohto istého roku bolo odpočúvanie inkriminovaného bytu zastavené. Takže, jediné čo sa na svetlo sveta dostolo je len špina o pravici a preto si môže dovoliť hlásať to čo hlása, že on nič, že on muzikant. A keď predseda SMERU povie, že pán Határ v tom byte nebol tak tam nebol. A keď pán Fico povie, že on tam pil len colu, čo nie je vôbec trestné tak to tak musí byť. NIč to, že mu to vačšina ľudí neverí, stačí, že mu to veria jeho nominanti na obecných, mestských a obvodných úradoch a tí už vedia čo majú robiť aby pri slovenskej nevoli voliť ukočírovali tých potrebných 800000 ovečiek ktoré mu pri menej ako 45 percentnej účasti zarúčí vytúžený úspech. A preto áno to čo je v spise Gorila je fakt poriadna špina, ale Robert ju vyšetrovať nebude jemu uplne stačí, že vďaka Gorile pôjde SDKU na smetisko dejín rovnako ako HZDS, SNS a koniec koncov aj maďari. Preto si dovolím tvrdiť, že Gorilie špiny zo spisu sú len malé opičky oproti tomu čo nás čaká po 10.3.2012 môžeme sa všetci tešiť blíži sa totiž vláda KING-KONGA.

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu