Policajná brutalita alebo prečo nás klamete?

Policajný zákrok zo dňa 9.3.2012 večer bol podľa išpekcie ministerstva vnútra úplne v poriadku a nenašli sa žiadne pochybenia a dôvod na trestné oznámenia či disciplinárne konania. Vážne? Ja som pochybenia našiel a hneď niekoľko. Za všetky pochybenia prinášam jedno a nech si ľudia sami o tom urobia svoj úsudok.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (22)

Nebudem a ani nechcem polemizovať o tom či mali demonštranti pokračovať po ukončení oficiálnej časti protestu pred parlament alebo nie. Nechcem ani nikoho obviňovať prečo sa stalo čo sa stalo. Ale podľa môjho čisto nezávislého pozorovania nakoľko sa na celú vec pozerám z poza hraníc Slovenska, zistujem, že to bola dopredu naplánovaná a zosnovaná akcia z radov polície a SIS. Budem rád ak ma niekto presvedčí o opaku, ale myslim, že ma nikto o opaku presviedčať nebude. Ministestvo vnútra sa chystá zverejniť video záznam z celej akcie a to v stredu 14.3.2012. No asi mali páni policajti plné ruky práce nakoľko Róbert Fico vypustil džina z fľaše, že nejakí poloblázni mu chcú zničiť jeho vydláždenú cestu za víťaztvom a tak museli strážiť volebné miestnosti ako diví. Lenže našťastie existujú aj iné záznamy a na nich je jedno z pochybení ktoré chcem dnes odhaliť aj ľuďom, ktorí možno ani len netušia, čo sa vlastne 9.3.2012 večer na ceste smerom k NR SR odohrávalo. Na konci tohto blogu je linkna video kde si môžete pozrieť jeden zaujímavý fakt presne v 1:09 sa v pravom rohu záveru zohýna demonštrant pre transparent ležiaci na ceste a všimnite si poriadne ako z nim zobchádza tažkoodenec! Skúste si to pustiť dookola parkrát a zakaždým sa opýtajte sami seba. Je toto primeraná reakcia. Bol toto primeraný zákrok? Nebolo to pochybenie zo strany polície. Bol ten transparent nebezpečný koho ohrozoval čie životy?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je evidentné, že ten policajt pošliapal Slovenskú ústavu a aj všetky práva, ktoré tá ústava zabezpečuje občanom. Kto je ten policajt? Ako by vedela inšpekcia zistiť jeho totožnosť pri porušení zákona, keď ani jeden z nich nebol naležite označený? Kto posiela neoznačených ozbrojencov na civilistov? Kto si vybudoval súkromné 'gestapo' za naše dane? Koho a čo chránil ten policajt? Kto mu dal rozkaz aby vytrhol demonštrantovi transparent z ruky a následne ho zmlatil?! Kto bude další? Ja? Vy? Vaše deti? Rodičia?

Urobte si sami obraz o tom v akej spoločnosti žijeme. Urobte si obraz aj o tom ako o celej veci informovali slovenské vraj nezávislé média. Urobte si obraz o tom, že pár dni po voľbách sa dozvedáme, že pán Gučík odchádza z TA3 a za svoje služby v prospech Smeru-SD ide podľa všetkého žiadať teplú stoličku na Ministerstve kultúry. Urobte si obraz o tom, že pár dní po voľbách žiada súdružka Bubeníková ospravedlnenie od pána Lipšica za osočovanie vo veci PPC. Urobte si obraz o tom, že si pán Fico možno vedomky možno nevedomky pripíjal ráno po úžasnom víťaztve arogantne Coca-colou.

Skryť Vypnúť reklamu

Urobte si sami obraz a opýtajte sa sami seba kto nám tu dookola a ustavične klame a stále si myslí, že sme národ tupých oviec. Kto je to vlastne tá Inšpekcia ministrestva vnútra? Kto je ten človek čo rozhoduje o tom čo je dobré a čo nie a čo má, alebo nemá do médií povedať pani hovorkyňa Tatiana Kurucová?

Zásah polície 9.3.2012 - http://www.youtube.com/watch?v=DeAqgalCcBE

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu