Povstanie slovenského národa - budúcnosť v rukách mladých!

Rok 2012 sa na Slovensku nezačal moc najslávnejšie. Úvod roka poznačila najväčšia korupčná kauza v dejinách Slovenska, ktorá vyhnala do ulíc najviac ľudí od novembra 1989. Následne sme sa dožili tej najšpinavšej predvolebnej kampane potom nás zobudil volebný výsledok, ktorý je v dejinách SR tiež po prvý krát. Uvedené udalosti mali za následok, že vzniklo OHPG, avšak netreba zabudnúť ani na malé zoskupenia ľudí, ktorí sa aktívne zúčastňovali protestov, pomáhali s organizáciou a komunikovali s ľudmi všade kde sa len dalo. Bez týchto skupín by sa veci nepohli dopredu, bez ľudí v týchto skupinách by bola obroda našej skazenej a korupciou prehnitej spoločnosti nemožná.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Jednou za takých skupín je aj PSN - Povstanie slovenského národa. PSN je skupina prevažne mladých ľudí, ktorí veľmi rýchlo pochopili, že ak sa na Slovensku nezačne aktivizovať ľud, ktorí rozumie, že cesta ktorou momentálne kráčame vedie rovno do priepasti tak v tej priepasti aj skončíme. Sú to ľudia, čistí,neskazení peniazmi, neskazení mocou ani politikou. Sú to ľudia, ktorí sa denne denne pozerajú okolo seba a snažia sa poukazovať na neprávosť a nerovnosť ľudí pred zákonom a hlavne na sociálne megarozdiely medzi jednotlivými ľudmi. Táto skupina mladých ľudí získava informácie prostredníctvom internetu a dostupných objektívnych zdrojov a ako sa hovorí žije mimo MATRIXU. Odpojila sa od mediálnych vymývačiek mozgov a začala meniť veci pekne od základov a to od zmeny seba samého.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jednou s pripravovaných akcií skupiny PSN je akcia ktorá sa uskutoční 12.5.2012 pod názvom Evolution Global Day. Jedná sa o celosvetový protest proti problémom tejto spoločnosti ako sú kontrola prírodného bohatstva niekoľkými finančnými skupinami, sociálne rozdiely, EÚ, OSN, NATO, manipulacia ľudí cez média, kontrola internetu a podobne.

PSN svojou zanietenosťou a odhodlaním je príkladom toho, že ľudia sa začali zaujímať o veci verejné a čo je ešte potešujúcejšie, že sa jedná o prevažne mladých ľudí. Nakoľko som tiež členom tejto skupiny a s ľudmi v nej často komunikujem prostrednictvom FB ako aj osobne, viem že toto je cesta, ktorou by sa Slovensko malo uberať. PSN je začiatok novodobých dejín Slovenska. Sme ľudia, vďaka ktorým sa na Slovenku podarí presadiť myšlienka PRIAMEJ DEMOKRACIE ako novej a lepšej formy vládnutia.

Skryť Vypnúť reklamu

Touto cestou chceme vyzvať všetkých občanov Slovenska, ktorým záleží na tom aby naša krásna krajina bola očistená od všetkého bahna, ktoré sa tu za posledných 22 rokov nanosilo, aby sa pridali k nášmu združeniu a začali spolu s nami budovať nové krajšie a lepšie Slovensko.

Bližšie info o skupine odhodlaných bojovníkov za lepšiu budúcnosť nájdete na https://www.facebook.com/PSNSlovakia alebo na info@povstan.sk
Informácie o Global evolution day na https://www.facebook.com/events/143678545760913/

video upútavka ku Global evolution day http://www.youtube.com/watch?v=0ZWu8OsRiJM

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu