Spis Kocúr = Buď súdruh Kaliňák nevie alebo súdruh Trnka klame!!!

Nedá mi nezereagovať na dnešný článok v denníku SME pod názvom "Kaliňák: Lipšica nepreverujeme". Vyjadrenie súdruha Kaliňáka ku spisu Kocúr je buď z rodu "zatloukat, zatloukat, zatloukat" a sa súdruh Kaliňák rozhodol pokračovať presne v šlapajách svojho vodcu veľkého súdruha Fica nepovedať občanom nič ale, že úplne nič, alebo má súdruh Kaliňák vo svojom rezorte bordel.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Minister vnútra Robert Kaliňák poprel, že by sa polícia zaoberala informáciami v dokumente Kocúr, ktorý niekto zverejnil na internete - píše sa v uvedenom článku.

Takže aby bolo jasné. Podľa očitých svedkov, ktorí sa zúčastňujú akcie Occupy GP v deň návštevy aktivistov pánom JUDr. Dobroslavom Trnkom, držal pán Trnka pod pazuchou spis na ktorom bolo jasne napísané "Spis Kocúr". Sú ozaj iba dve možnosti a to:

1. Žiaden spis Kocúr neexistuje a pán Trnka si aj takýmto spôsobom robí z aktivistov Occupy GP dobrý deň. V tom prípade má súdruh Kaliňák pravdu. Polícia nemôže nič preverovať lebo žiaden spis jednoducho neexistuje a ak áno je opäť len účelovo vykonštruovaný. (neobhajujem pána Lipšica, je rovnako zapletený do tejto špinavej mafiánskej hry ako všetci ostatní politici)

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

2. Spis Kocúr je pravdivý. Potom však nerozumiem prečo sa nič nepreveruje? A ak sa preveruje, prečo súdruh Kaliňák hovorí, že sa nepreveruje? Veď ak je pán Lipšic podozrivý z trestného činu mal by byť rovnako preverovaný ako všetci čo páchajú trestné činy.

Je vcelku zaujímavé ako sa veci na Slovensku riešia. Svojim spôsobom sa neriešia. A Generálna prokurátura, ako ju niekto krásne a vtipne pomenoval, že Generálna prostitútka v spolupráci či už s vládnúcimi alebo opozičnými politickými špičkami hrá na občanov Slovenska účelové zavádzajúce a hanebné divadlo.

Som veľmi ale veľmi zvedavý kam to až s tým divadielkom chcú naši mocipáni dotiahnuť. Som ale aj veľmi zvedavý dokedy im toto všetko budú občania trpieť. V spoločnosti to vrie a mám pocit, že si páni na Generálnej prokuratúre ale aj vo vláde a parlamente koledujú o jeden veľký prúser.

Mám pre Vás jeden odkaz vážení politici. Dovtedy sa chodí s džbánom pre vodu, kým sa ucho neutrhne a pohár občianskej trpezlivosti pomaličky ale iste preteká.Skryť Vypnúť reklamu


Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu