Súlož podľa Gašpara.

"Človek, ktorý dnes velí policajnému zboru, nemôže povedať, že nie je potrebný takýto počet ľudí. Keď Nicholson doniesol Gorilu, prečítal som si ju. Ani ja, ani moji podriadení sme tam nenašli dostatok podkladov na začatie trestného stíhania v konkrétnej veci. Je tam veľa sexu, politických úvah, plánov, ale z trestnoprávneho pohľadu tam nebolo nič, čím by sme sa mali zaoberať. Preto sme sa rozhodli ísť cestou operatívneho preverovania" - toto je výrok policajného prezidenta Tibora Gašpara v článku, ktorý dnes zverejnil denník SME pod nazvom Gašpar: V Gorile je veľa sexu, ale málo dôkazov. A mne ako človeku nedá aby som sa k tomu vyjadril, alebo ak chcete vyňadril mojim perom, alebo pérom blogera.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Nedá mi položiť otázku pánovi Gašparovi: Pán Gašpar, kedy ste naposledy súložili? Pýtam sa to preto, lebo občania Slovenskej republiky zažívajú za posledných 22 rokov toľko orgaznov, ktoré im spôsobuje slovenská politika a riadenie tohto štátu, že žiaria blahom. Áno, máte pravdu, že v spise Gorila je veľa sexu aj ja som ten spis čítal pozorne a poviem vám prečo som k tomuto názoru nakoniec došiel. Udalosť, v ktorej sa v spise hovorí sa odohráva v hodinovom hotely nazývanom konšpiračný byt, ten byt sa nachádza v jednom zaje...nom meste a to mesto leží v jednej ale totálne rozj...nej republike. Kľučky tohto bytu si podávajú najväčší ko..ti akých táto zem na svojich pleciach nosila a jeden malý škaredý nechutný k...t tam v ňom okrem iného súloží s jednou zachovalou blonďavou škatuľou, ktorá od rozkoše uje...báva milióny z FNM. K tomu všetkému sa do tohto sadomasochistického príbehu zapoja aj politický chu..kovia a ako čerešnička na torte sa v tom príbehu ocitá aj najväčší z najväčších sám veľký Robert-ko. Slovenčina má pán Gašpar totiž jedno zazrečné slovo a to sa začína na j a končí na ť. Nemusím písať o aké slovo ide ľudia čo toto budú čítať si to iste domyslia. Týmto zazračným slovíčkom sa dá opísať skoro všetko. Takže pán Gašpar ak napíšem, prestaňte už ľudí konečne klamať, bude to pre Slovákov ozaj len všedná fráza, ale ak napíšem pán Gašpar, že už konečne prestante ľudí oj...vať hádam už konenčne pochopíte koľká bije. Po prečítaní tohto článku v ktorom odpovedáte na poj..ebané otázky som totiž došiel k záveru, že vy ste spolu s vašim vodcom Robert-kom buď úplne je...nutí alebo si myslíte, že načisto je....nutí sme my občania.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tento rozhovor, ktorý ste spravili pre denník SME pán Gašpar totiž nie je ani sex a ani milovanie, tento rozhovor sa dá nazvať iba nechutnou bohapustou je....čkou.

Ale niet sa čomu čudovať, lebo králi mali stalé po ruke nejakého gašparka alias šaša. Slovensko je republika čiže nemáme kráľa a tým padom ani šaša. Zato máme gašparkov dvoch. Jeden je hlavou štátu a druhý hlavou policajného zboru.

A aj s malým šašom sa dá spraviť ozaj veľké divadlo mi to máme bohužiaľ až dvakrát!!!

P.S: Touto cestou sa ospravedlňujem čitateľom mojich blogov a všetkým slušným občanom, že som ich vystavil čítaniu vulgarizmov. Prepáčte mi ešte raz ináč sa v tomto prípade písať ozaj nedalo.

Jozef Oravec

Jozef Oravec

Bloger 
  • Počet článkov:  67
  •  | 
  • Páči sa:  0x

ANO je ANO, NIE je NIE, všetko medzi tým je lož. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu