reklama

Na konci mája to môže byť výsledok 3:0

Rok 2014, je rokom volebným. Bolo by pekné ak by bol aj rokom výherným. Už dvoje voľby sme urobili SMER-u škrt cez rozpočet. Čo keby sme výsledok zvýšili na 3:0?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Voľby do VUC

Hoci je v atmosfére "Kotlebizmu" ťažké napísať, že prvý gól dostal SMER práve v Banskej Bystrici, kde podpredseda strany Vladimír Maňka pohorel a v podstate ho porazil človek so zvláštnou minulosťou, je to tak. Prvý gól do namyslenej brány SMERU dali naozaj stredoslováci. Či to bol krok úplne do divočiny ukáže až čas. Priznám sa, že som nad Mariánom Kotlebom ešte úplne palicu nezlomil. Je pravda, že v novinách Náš kraj to prestrelili, ale na druhej strane som si ich prečítal prvý raz úplne celé. Ešte stále má u mňa šancu niečo dokázať a zmeniť svoje postoje. Zabudnúť na chlapčenské nerozvážnosti a začať pracovať pre ľudí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Myslím si, že aj prehra vo VUC voľbách pripravila cestu k druhému gólu a to bol gól v prezidentských voľbách.

Voľby prezidenta Slovenskej republiky

Na konci marca nás oveľa viac ako výhra v Banskej Bystrici, potešila výhra Andreja Kisku v prezidentských voľbách. A že to bola prehra poriadna naznačuje aj to, že sme kandidáta, premiera Fica už takmer mesiac nevideli na tlačovke či v konfrontácii s novinármi. Ktovie či sa z toho ešte vôbec preberie. Vladimírovi Mečiarovi sa to už nikdy nepodarilo. Ficovi prajem, aby to rozchodil. Je predsa potrebné dať do poriadku školstvo, zdravotníctvo, dlh Slovenska a mnoho ďalších nefungujúcich vecí v tejto republike. A hlavne dodržať predvolebné sľuby.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Ak by som sa v krátkosti zamyslel nad prehrou SMER-u a nad výhrou pána prezidenta Andreja Kisku museli by sme hovoriť o kampani a o antikampani. Pán premiér to proste prekombinoval, prestrieľal a pokazil všetko čo sa dalo. Lovil vo všetkých vodách dokonca aj vo vodách najvyších katolíckych kruhov. Doplietol svojich skalných a tak prehral :-(.

Ale to je v podstate jeho problém a problém jeho teamu. Najdôležitejší je výsledok a ten je momentálne 2:0.


Voľby do Európskej únie

Už 24. mája môže byť výsledok ešte lepší. Ak sme to dokázali v dvoch voľbách, môžeme to dokázať aj tretí či štvrtý raz. A že sa dá vybrať s ponúkaných kandidátok a kandidátov je zrejmé. Tento rok bude ten pravý čas, aby sme nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe povedali ako si fungovanie Európskej únie predstavujeme. Či chceme, aby sa EU starala do vysávačov či splachovania záchodov, alebo chceme, aby určovala vízie a to ako lepšie spolupracovať na spoločnom dobre všetkých členov tohoto zoskupenia.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Kto chce teda zvýšiť počet gólov v bránke SMER-u na 3:0 nech príde voliť a vyberie si ľudí čo za niečo stoja, ľudí za ktorých sa nebudeme hanbiť, ľudí čo budú riešiť skutočné problémy, ľudí o ktorých budeme počuť a budeme vedieť za čo berú v Bruseli dobrý plat.

Ak vyhráme aj v Euro voľbách čo nás bude deliť aj od výhry v komunálnych voľbách v decembri?

Nezostaňte doma keď môžete skórovať a byť v nedeľu po voľbách na strane víťazov.

Jozef Paukov

Jozef Paukov

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Otec, manžel, syn, brat, priateľ, kolega snažiaci sa chápať fungovanie sveta a vzťahov medzi ľuďmi. Ak ma niečo poteší, alebo nepoteší možno o tom napíšem. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaTechnikaŽivotPrácaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu