Iveta Radičová, dostane opätovne môj hlas

Žena v politike a žena v slovenskej politike na vysokom straníckom, politickom poste je skoro zvláštnosťou, i keď boli pokusy - Pani Keltošová, Brigita Schmognerová, Katarína Tóthová, Zuzana Martináková, Monika Flašíková - Beňová a samozrejme Iveta Radičová, ako predstaviteľka nového SDKÚ DS, ktorému aj mienim dať svoj volebný hlas, teda konkrétne aj pani Radičovej asi tak, ako to bolo naposledy v prezidentských voľbách, kde mala zvíťaziť slušnosť nad neslušnosťou, ale ukázalo sa, že u nás je akosi všetko naruby .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
Obrázok blogu

Slovenská politika v sukni ? Prečo nie ? Vždy lepšie, ako politika, ktorej sme svedkami včera a dnes . V podstate som aj rád, že Pani Radičová neuspela na funkciu prezidenta, i keď akosi nejde si zvyknúť, že líder mojej strany, ktorú mienim voliť a ktorú volím od jej vzniku, je žena a pravdu povediac celkom pohľadný politik v sukni.

S l u š n o s ť .

Najskôr sa tak ukazuje, i keď je to predčasné, že SMER SD nezíska viac ako 33% podporu voličskej základne, ako aj že HZDS ĽS sa s veľkou pravdepodobnosťou do parlamentu nedostane / možno je to len moje prianie /, pričom SNS bude možno kopírovať 6,5- 7 % ný volebný zisk, čo nijako nedáva predpoklad vzniku staronovej väčšinovej vládnej koalície, i keď socialistom ako víťazom volieb najskôr prezident umožní zostaviť vládu, ale ak sa stredopravé strany dohodnú a ani jedná z nich sa neulakomí, čo najskôr jedna bude málo, tak socialisti na Slovensku dovládli, čoby ako tak ukazovalo občanovi našej vlasti na lepšie časy . Už len z dôvodu, slušnosť nadovšetko, slušnosť v našej vlasti nevymrela, slušnosť patrí aj do politiky a hlavne slušnosť v celom spektre ľudského bytia včítane podnikania dáva aj predpoklad slušného života všetkým občanom Slovenska bez rozdielu .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z m e n y v dobrom pre všetkých

V podstate je načase urobiť po štyroch rokoch také zmeny v politike, ktoré prinesú konečné ovocie odriekania dlhých rokov reforiem a celosvetovej krízy, v plnej miere začneme využívať voľné finančné zdroje uložené v európslym fondoch, ktoré celé štyri roky využívali najmä mecenáši vládnych strán, privrženci a vlezmidozadku ľudia blízki socanom, HZDS, národniarom, ale našťastie v svojej malosti a najmä byrokracii pre nás ostatných nestačili minúť veľa, teda skôr málo, keď v čerpaní fondov sa Slovensko moce na chvoste EÚ a je ako taký predpoklad, že po vzniku stredopravej vlády na čele s SDKÚ DS alebo KDH sa veci ohľadom čerpania financií z fondov dostanú do správnych koľají a nie podľa toho nad ktorou dedinou, firmou, aká politická vlajka plápola .

SkryťVypnúť reklamu

T r p e z l i v o s ť

... ruže prináša, a tak trpezlivo 4 roky, i keď nie bez následkov, mnohí čakáme na lepšie časy, ktoré počas vládnutia SMERU SD neprišli, teda lepšie povedané väčšina sa ich nedočkala.

Sľuby slovenských politikov sa nedajú brať vážne, až na uťahovanie opaskov, ktoré doposiaľ fungovalo perfektne, ale zo slov lídra SDKÚ DS vyznieva : Už bolo dosť skromnosti pre bežného občana, pri dobrom vládnom managmente vieme ušetriť, ale nie na tebe obyčajný volič, ty si už svoje odtrpel .

Nuž chce sa mi veriť pani Radičovej, pretože to sú jej slová, že občan má už nárok na kvalitatívne lepší život aj bez zbytočného byrokratického preháňania úradmi, bez zlých zákonov, s maximálnou ústretovosťou vo všetkom, čo život človeku prináša.

SkryťVypnúť reklamu

Podľa všetkého sociálni demokrati voľby vyhrajú, ale nebude im umožnené vytvoriť staronovú koalíciu, je nutné povedať : Chvála Bohu Slovensko ,

... i keď vládnuť v stredopravej zostave aj s novým členom Sas tiež nebude ľahké .

Jozef Varga

Jozef Varga

Bloger 
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Iba obyčajný človek,ktorý celý život prežil hlavne medzi obyčajnými ľuďmi,ale mnohokrát so zaujímavými životnými príbehmi. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu