Konečne máme vládu bez účasti bolševika

Na čase ,  a konečne , že skončil ten červený mor aj v podobe Fica a jeho socialistickej suity, že skončila éra  papalášstva a k moci sa dostali  normálni  ľudia .  Teda  myslím  si  že  sú  oveľa normálnejší, ako tí pred nimi, čo šafárili ako ich napadlo .  Ani  hlava , ani päta, čo síce malo obyčajného človeka zmiasť, ale...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

... nezmiatlo , i keď bolo to o fúz, ale väčšina rozhodla : " Nie my nechceme červených , nechceme tých , čo celé štyri roky iba ľudí miatli, zavádzali, klamali a hlavne hrali sa na papalášov, presne tak,ako za Zápotockého a Novotného. "

Väčšina občanov a teda aj voličov je podľa volebného výsledku rozumná, ale na druhej strane nedá sa podcenovať volebný úspech opozície a najmä Ficov SMER .

Rozdiel 4 hlasov, to je veľmi vratké víťazstvo o to viac si ho treba vážiť a rozmýšľať, ako ho zveľaďovať minim. tak, aby štyri hlasy narástli na desať, pätnásť...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ale to bude chcieť v podstate robiť nie nepopulárnu politiku, teda bez žiadneho uťahovania opaskov bežného občana, dajme tomu ako sa to deklaruje u našich susedov, či na západe alebo juhu .

Ak budú chcieť v našej politike duť nové vetry, čo sa jasne hovorí a píše už niekoľko mesiacov, najmä zo strany stedopravého zoskupenia, ako je transparentnosť všetkých krokov aj formou zverejňovania v elektonických médiach, najmä internetu, slušnosť vždy a za každých okolností, ústretovosť vždy a vo všetkom včítane zrušenia absolútne prebyrokatizovaného systému v celom spektre života občana, postupom času aj nejaké to populistické opatrenie, ako je zníženie DPH, by dávalo určitú nádej stedopravým stranám opätovne vládnuť aj v ďalšom volebnom období.

SkryťVypnúť reklamu

No to je ešte ďaleko, keď je nutné povedať, že mnohí politológovia tvrdia, že táto koalícia bude nevyspytateľná s čím sa nedá súhlasiť a vraj sa nedožije 4 rokov, s čím taktiež nesúhlasím .

Verím, že opak bude pravdou a táto koalícia bude minim. tak úspešná,ako druhá Dzurindova vláda, čo im z celého srdca nielen prajem, ale aj držím palec .

Jozef Varga

Jozef Varga

Bloger 
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Iba obyčajný človek,ktorý celý život prežil hlavne medzi obyčajnými ľuďmi,ale mnohokrát so zaujímavými životnými príbehmi. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu