Napriek všetkému budem voliť tak, ako v 2006 roku...

a  môj  hlas dostane SDKÚ DS .  Marketingový predvolebný ťah slovenských socialistov v podobe vystúpenia Roberta Fica ohľadom prania špinavých peňazi SDKÚ DS s vedomím predsedu strany Mikuláša Dzurindu sa po posledných udalostiac na Úrade vlády, kedy mal predseda strany SMER SD v úmysle vyľakať občanov z možnej pravicovej povolebnej vlády, znamená, že nemal potrebný úspech, čo svedčia aj posledné volebné prieskumy, kde pravica kopíruje 50% voliteľnosť .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)
Obrázok blogu

Ako voliča SDKÚ DS má vôbec neteší, že sa jej predseda stiahol do úzadia a uvoľnil miesto Radičovej, ktorá v žiadnom prípade ešte nevyzrela na politika najvyššej kategórie, ale na priek všetkému Slovenská kresťanskodemokratická únia demokratická strana dostane môj hlas...

... s tým, že rešpektujem rozhodnutie členskej základne o jej líderstve v júnovych voľbách a SDKÚ DS dostane môj hlas aj kvôli tomu, že inú a celkovo veľmi vysokú perspektívu pre naše Slovensko práve vidím v práci tejto strany .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Po voľbách v roku 2006 sa nielen táto strana, ale aj pravica ako taká v podstate hľadala . Jednoducho nevedeli si zvyknúť na fakt, že nie sú vládnou stranou, ale opozičnou a najmä nevyvodili závery z neúspechu vo voľbách, čim stratili nejaké to %, no po mnohých ťažkostiach si udržali vedúce postavenie v opozícii, čo je dobrým znamením pre SR .

Nie je to po prvýkrát čo SDKÚ DS dostane môj hlas, tak sa stalo v " 98,02,06 " a tak bude aj v 2010, aj keď je pravdou, že asi rok som koketoval s alternatívou voliť KDH, čím chcem povedať, že aj keď je Fígeľ sympaťák, ako politik je nevýrazný a bohužiaľ v mnohom ma sklamal, najmä s jeho nevýrazným zamietnutím povolebnej spolupráce so socialistami a nejasnej kritike vládnutia tejto vlády, i keď asi radou od vlastných sa Fígeľ pustil razantnejšie aj do negatív súčasného vládnutia, moje rozhodnutie už je nemenné a ostanem verný SDKÚ DS .

SkryťVypnúť reklamu

Z volebného programu SDKÚ DS vyplýva, že strana sa posunula do vyššieho levelu a nemá problém koketovať so všetkým, čo sa počas posledných štyroch rokov vládnutia nakopilo a nielen to, jednoducho pochopili, že vládnutie je najmä o ľuďoch a ľuďoch všetkých vrstiev, čím považujú kvalitu života všetkých občanov Slovenska za kľúčovu, i keď hovorí, prizvukuje sa najmä význam strednej vrstvy, tej strednej vrstvy, ktorá badateľne sa začala tvoriť práve počas ich posledného vládnutia, tej strednej vrstvy, ktorá v iných vyspelých štátoch sveta tvorí cca 60-65% pracovne činného obyvateľstva a je v zásade... ... motorom každej významnej svetovej ekonomiky.

SkryťVypnúť reklamu

Bohužiaľ pre Slovensko, táto vrstva si iba hovorí, že je strednou, ale je bez patričných motorov a tak ľudia so stredným a vyšším vzdelaním, živnostníci, pedagógovia, zdravotné sestry, roľníci sa platovo mocú niekde tesne za úrovňou 450,- až 650,- euro mesačne, čím je ich odmena za prácu v porovnaní s okolitými štátmi hlboko poddimenzovaná .

SDKÚ DS sa vo volebnom programe nevyhýba rodine ako koreňom spoločnosti s dôrazom na mladé rodiny, zdravotníctvu ako celku s významom dostupnosti kvalitnej zdravotníckej starostlivosti bez zbytočného šikanovania pacienta za výmennymi lístkami a pri stále vysokých cenách liekov, dáva do pozornosti vzdelanie, ktoré z roka na rok stráca na kvalite, nedostatočný sociálny systém, neefektívne narábanie s finančnými prostriedkami štátu, ktoré tak chýbajú dajme tomu mladým rodinám s deťmi, nesutále vysoké regionálne rozdiely v kvalite života a možnosti zamestnania sa, ale aj zdravé verejné financie a zadlžovanie sa, spravodlivé a výkonné súdnictvo a najmä boj proti korupcii a mafianstvu na všetkých úsekoch života spoločnosti .

SkryťVypnúť reklamu

Výziev SDKÚ DS k dosiahnutiu naplnenia kvality života občana našej vlasti je veľa a fakticky dotýka sa celej škály problémov života, ktoré sa počas tejto vlády socialistov, národniarov a ľudovcov určite prehĺbili v mnohom a nie je predpoklad tohto politického zoskupenia do budúcna s možnosťou ako takej nápravy a aj preto môj hlas, ale aj hlasy členov mojej rodiny dostane práve SDKÚ DS, ako najlepšia alternatíva pre budúcnosť nášho krásneho Slovenska .

Jozef Varga

Jozef Varga

Bloger 
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Iba obyčajný človek,ktorý celý život prežil hlavne medzi obyčajnými ľuďmi,ale mnohokrát so zaujímavými životnými príbehmi. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu