Slovensko si zalúži inú vládu, vládu demokratov a nie...

...vládu  klamstiev v priamom prenose pod taktovkou  socialistov zo SMERU SD, čo uznávam v tomto sú majstri nad majstrov asi tak, ako aj majstrami umenia v zavádzaní, zahmlievaní,v podsúvaní, ale o nič menej v odmeňovaní verných a šliapaní po oponentoch najmä nečistým spôsobom . Ale karta sa obracia, ako som v minulom článku hovoril, že každé volebné percento pod hranicou 35 je pre súputnikov socialistickej internacionály neprijateľné, tak dnes to tu máme, keď SMER SD kopíruje číslo 35 a HZDS ĽS tesne za 4, teda  mimo parlamentu a SNS na úrovní 5 % .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
... čaká na každý hlas, ktoré prinesú politiku jasnú, priamočiaru,bez klamstiev, zavádzania, v prospech každého občana SR
... čaká na každý hlas, ktoré prinesú politiku jasnú, priamočiaru,bez klamstiev, zavádzania, v prospech každého občana SR 

Je to zbožné želanie, ale ak by to tak ostalo nuž Slovensku by mal nasledujúce roky vládnuť, podľa označenia Fica tzv. pravicový zlepenec alebo koalícia piatich stedopravých politických strán v zložení : SDKÚ DS, KDH, SaS, Most-Híd, SMK.

Celková nálada ohľadom volieb je podstate fajn, ale je nutné podotknúť, že mnoho občanov je nerozhodnutých, až 35 - 40% % váha nielen koho voliť, ale najmä volieb sa zúčastniť .

V podstate gro mladej generácie od 18-35 rokov má jasno, že voliť socialistov nebude, ale taktiež je tu stále vysoké % váhavcov, cca 20 - 30%, ktorí rozmýšľajú, že ich hlas bude iba na mlyn, síce novým pánom politikom, ale tých istých manierov, ako to bolo doposiaľ .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A práve do tohto košiara by mali stredopravé strany siahnuť, tu by mali prejaviť maximálnu snahu, tu je tá budúcnosť nášho krásneho Slovenska, kde sa oplatí investovať .

V ľavicovom tábore sa už nedá loviť, iba ak maximálne dôkazmi znechutiť ich voličov a sympatizantov, že sociálna, národná politika SMERU SD je iba zástierkou, ako tento štát a jeho daňovníkov formou príklepu štátnych zákazok verným ošklbať koľko sa len dá, veď raz to niekto len zaplatí, ale najhoršie na tom všetkom je to, že táto vláda sa za tieto ich atribúty - sociálny, národný schováva najmä svojou neschopnosťou, čoho fakticky jasnými dôkazmi je to, čo táto vládna koalícia predvádzala celé štyri roky.

SkryťVypnúť reklamu

Na záver snáď by som sa dotkol váhavcov, ktorí sú znechutení politikov posledných rokov . Neváhajte a najmä nedovolte, aby váš hlas bol prerozdelený, dajte hlas tomu, kto podľa vášho uváženia bude akou takou zárukou budúcich rokov . Mne občanovi Slovenska socialisti nedokázali, že sú hodní môjho hlasu .

Jozef Varga

Jozef Varga

Bloger 
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Iba obyčajný človek,ktorý celý život prežil hlavne medzi obyčajnými ľuďmi,ale mnohokrát so zaujímavými životnými príbehmi. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu