Priateľstvo je dnes tak cenné

Rozmýšľali ste niekedy nad tým koľko máte skutočných priateľov? Nemyslím tých na facebooku, ani tých čo sa s nimi pri stretnutí rozprávate len hala bala. Ale takých, ktorým zavoláte v trampotách, ktorých si pozvete na svadbu, tých ktorým môžete zveriť svoje šťastie a budú sa tešiť s vami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Nedávno, teda včera som čítala článok. Bol o žene, ktorá mala manžela a jej najlepšia priateľka s ním spávala. Jednoducho jej ho prebrala. Aj v mojom širšom okolí sa stal takýto prípad ale tu konkrétne prebral najlepší kamarát manželku svojmu kamarátovi. Kruté však? Dumem a dumem nad tým prečo to tak je? Možno preto, že keď si rozumejú najlepší kamaráti tak budú mať aj podobný vkus, alebo snáď nejaká pomsta? Je ťažko o tom uvažovať, je ťažko to súdiť, najťažšie odpustiť.Sú ľudia, ktorí si pripustia k telu hocikoho. Iní to zase vedia patrične využiť a urobia si z danej osoby len panáka, do ktorého sa dobre sype. Mám na mysli takú situáciu, ktorú určite veľa ľudí zažilo. Človek do vás ukladá ako do bútľavej vŕby, kladie na vás svoje problémy a vyciciava vašu životnú energiu. Takýto typ rýchlo von zo svojho živote. Mnoho ľudí hovorí, že priateľstvo medzi mužom a ženou neexistuje. Ja vravím existuje. Nie všade sa to podarí, ale po mnohoročných skúsenostiach viem, že kamaráti sa napriek pohlaviu môžu mať skutočne radi.Moji priatelia, to je veľmi úzka skupina. Dokážem ich spočítať na jednej ruke. Nevídame sa veľmi často, pretože nás delia tisíce kilometrov, ale sme v kontakte. Nezaťažujeme sa bežnými problémami, že malý nekaká či nepapa, že neide elektrina a podobne ale v záťažových chvíľach sú tu, podávajú pomocnú ruku. Som rada, že ich mám.Život je krátky, a preto sa treba poďakovať, za to, že tu sú. Za to, že podporujú, ľúbia a pomáhajú. Aj za to, že povedia pravdu do očí aj keď je tak krutá.

Júlia Andraščíková

Júlia Andraščíková

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Autor ako ja piše len pre radosť. Píše keď ho niečo trápi alebo naopak teší. Verejne sa priznávam, robím chyby a nebojím sa to priznať. Som len človek. Nechcem sa všetkým páčiť ale viem prijímať kritiku. Nebojím sa...si moja výzva. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu