Robíme pre ľudí ....

generalny.manager@strana-smer.sk, sekretariat.predseda@strana-smer.sk, tlacove@strana-smer.sk klubsmer@nrsr.sk, tajomnik.smer@nrsr.sk, international@strana-smer.sk,

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

http://vas.cas.sk/clanok/12376/ziju-v-chudobe-aku-si-neviete-ani-predstavit-mama-s-tromi-detmi-je-uz-4-roky-bez-elektriny.html,

istoty SMERU?
istoty SMERU? (zdroj: archív OT)

http://www.imigranti.org/8-rocny-chlapec-zbiera-jedlo-zanechane-na-zemi-po-imigrantoch/,

Chlapec zbiera odpadky potravín......
Chlapec zbiera odpadky potravín...... (zdroj: archív OT)

Ľudia by chceli všetko, ale nič pre to neurobia. Baví ich čítať klebety a klamstvá a pravda je im ukradnutá. Tak pekný zvyšok života prajem .

čo nám priniesla ,, demokracia
čo nám priniesla ,, demokracia (zdroj: neznámy)

http://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/385507/kopte-exekutorov-do-zadku.html,

Vec: Okamžité zrušenie akejkoľvek EXekúcie, akéhokoľvek súdneho príkazu, akéhokoľvek rozsudku. .........

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Juraj Chlebík, A.Dubčeka 1, 81280 Bratislava – Občiansky tribunál dočasné štátne zriadenie

 Exekútorský úrad Protektorátu

Vec: Okamžité zrušenie akejkoľvek EX

Trvám na okamžitom zrušení : akéjkoľvek EX ak mám byť občan SR uplatňujem si výkon práva na odpor podľa Ústavy Slovenskej republiky čl.32 Ústavy SR. . Keďže toto je Protektorát, páľte do p..e a prestaňte obťažovať! Argumenty a dôkazy máte nižšie a už ma neotravujte , nemáte kompetenciu ani oprávnenie. Príde čas, keď vás bude národ súdiť, preto bude lepšie ak si to uvedomíte .. Ústavný súd, Najvyšší súd, Generálna prokuratúra, Prezident, Ministerstvo spravodlivosti SR, Ministerstvo vnútra SR, Predseda vlády a Verejná ochrankyňa práv, alebo NRSR všetci vo svojich vyjadreniach priznali ,, nemáme kompetenciu“.. Nikto z nich už nemá oprávnenie a ani mandát, tak ako môže mať mandát sudca, alebo exekútor, či VY? Nebudem akceptovať príkazy súdov, keď sme dokázali, že nemajú ani oprávnenie ani mandát. Preto aj systém otravuje Vás a dáva Vám príkazy. Prestaňte už otravovať a hľadajte príčinu!. Sú tu neúčinné prostriedky nápravy a preto dôvody nižšie .

SkryťVypnúť reklamu

Dôvod: predmetom referenda o vstupe do Európskej únie bolo odovzdanie zákonodarnej moci. Zákonodarná moc občanov sa nemôže zmeniť ani odovzdať. § 37 ods. 2 Občianskeho zákonníka: 

,, Právny úkon, ktorého predmetom je plnenie nemožné, je neplatný."

,,Zborník IV . Neplatnosť právneho úkonu vyjadrená v § 37 Občianskeho zákonníka je absolútnou neplatnosťou od samého začiatku bez ohľadu na to , či sa niekto dôvodu neplatnosti dovolal, a je nerozhodné, či došlo k vydaniu súdneho rozhodnutia určujúceho, že právny úkon je neplatný.“ ,,Zborník IV – Najvyšší súd ČSSR. Najvyšší súd ČSR a Najvyšší súd SSR o občianskom súdnom konaní a o konaní pred štátnym notárstvom (Zborník stanovísk, správ o rozhodovaní súdov a súdnych rozhodnutí najvyšších súdov ČSSR, ČSR a SSR (1970.1983). Vydal Najvyšší súd ČSSR."

SkryťVypnúť reklamu

Moc a právomoc slovenských občanov je vzájomná.

Článok 2 odsek 1. Ústavy SR: Ústavodarná a zákonodarná moc pochádza od občanov.

Príčina okupácie SR v súčasnosti:

Článok 7 ods. 2 Ústavy SR: Ústavodarná a zákonodarná moc Európskych spoločenstiev a Európskej únie má prednosť pred mocou občanov Slovenskej republiky pred zákonmi Slovenskej republiky. Štát existuje ústavodarnou a zákonodarnou mocou národa. Právny zánik národa a štátu SR:

Na základe horeuvedeného v súčasnosti u nás sudcovia, prokurátori, policajtky, vojaci, exekútori, právničky, úradníci, politici a slovenskí pisári parlamentu, vykonávajú právomoc cudzej ústavodarnej a zákonodarnej moci !!!

SkryťVypnúť reklamu

Obrana vlasti je cťou a povinnosťou každého občana!

 Juraj Chlebík

V Trenčíne, dňa 07.08. 2015 Suverénny občan / volič

http://disidenti.org/blaha/1973-2015-dejiny-ekonomickych-krizi#comment-5559

Juraj Chlebik

Juraj Chlebik

Bloger 
  • Počet článkov:  225
  •  | 
  • Páči sa:  1x

humana Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Věra Tepličková

Věra Tepličková

1,071 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

106 článkov
Pavel Macko

Pavel Macko

188 článkov
Marcel Rebro

Marcel Rebro

141 článkov
Radko Mačuha

Radko Mačuha

222 článkov
Marian Nanias

Marian Nanias

274 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu