Som GAY, PSYCHOPAT a NENÁVIDÍM ŽENY!

Kto vlastne som? Musím vám to všetkým prezradiť. Lebo každý to vie, a každý ma pravdu. Ano som zakomplexovaný psychopat, ktorého sa pokúsili niekoľkokrát hospitalizovať na psychiatrii. Trpím komplexom zo žien a komplexami menejcennosti. Vagínu nemám rád len preto, že som gay a psychopat, ktorý určite raz začne vraždiť bezbranné ženy, ku ktorým cítim nesmiernu nenávisť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (77)

Blogy na sme zoskupujú najviac psychológov, psychiatrov a analytikov na m2 na celom svete vrátane Afganistanu. A na potrebnú analýzu im stačí 10 viet z ktoréhokoľvek môjho článku. Freud sa môže hanbiť. FUJ!

Áno je pravda, že som Juraj Martinka, ktorého nechala bývalá, ktorá bola aupairka a mám malého. Mimochodom Michael Jackson nemá nos, odpadol mu.


Myslím, že ľudí ako ja by mali hospitalizovať, majú totiž odlišný názor, ako väčšina ľudí, a takých sa treba rýchlo zbaviť v mene dobra pre celú spoločnosť. Je tu verejný nepriateľ - Juraj Martinka (c) ríšsky kancelár Adolf Hitler (tm).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Píšem len hnoj a brak, pretože mám najvyššiu karmu na blog.sme.sk. A v žiadnom prípade nieje prípustné, aby som bol HR manager, pretože odmietam zamestnávať aupairky a iných príživníkov, čo znamená, že jsom jednostranne zaujatý proti neschopným ľudom a to nieje FÉR!

Nieje to možné aj preto, že to odmietajú aj ľudia z oblasti HR, ktorí majú medzinárodnú akreditáciu podpísanu prezidentom Spojených štátov amerických!


Rovnako ako vy si myslím, že nemá cenu mňa a moje články komentovať, pretože je to len strata času, a tak si hneď pod tento článok napíšem 10x komentár o tom aký som chudák a dopíšem na konci riadku "no comment". Zároveň žiadam administrátorov, aby niečo stýmto blogom spravili.

SkryťVypnúť reklamu

A zároveň podávam trestné oznámenie na Juraja Martinku za vyslovenie jeho vlastného názoru, že sa mu vagína nepáči!

Jednoznačne totiž napísal, že ho sexuálne vagína nepritahuje, čím ohrozil základne piliere celej spoločnosti, a ukázal sa ako gay, pedofil a psychopat!


A ešte jedna vec, pomyslite na tie deti čo to tu čítajú!Poslená vec, ktorú potvrdzujem je, že skutočne nemám auto, a od kamaráta si požičiavam Fabiu junior 1,2 a preto ma hrozne štvú výkonnejšie autá. Je podlamňa logické, že čim viac má niekto koní pod kapotou, tým ma vyššiu povolenú rýchlosť.

To dá predsa rozum no nie?

Taký Mercedes SLK má v Čunove minimálku na úrovni 220km/hod, a kdekoľvek inde vrátene obce 200km/hod.

SkryťVypnúť reklamu

A áno, som neschopný vodič, lebo dodržiavam predpisy, doteray som totiž presne nepochopil metódu tzv. "dynamického určovania rýchlosti za jazdy", čiže metódu, kde viem presne od oka zhodnotiť, aká asi povolená rýchlosť, by sa na ceste hodila a to všetko za úplnej ignorácie predpisov, ktoré by ako také mali zrušiť úplne!


Hanbím sa za seba.:-(

Juraj Martinka

Juraj Martinka

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som HR manager vo velkej nadnarodnej spolocnosti. Budete moji kamarati?:) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu