Najhroznejšie tajomstvo Radičovej vlády vychádza najavo

Niektoré tajomstvá majú tento status len dovtedy kým človek dopíše prvú vetu, niektoré zas na svetlo nevyjdú nikdy. Slovensko miluje Fica. Bez neho by sme neprišli na ďalšie tajomstvo sprisahania celého sveta proti našej mladej ale o to nevinnejšej demokratúre

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)
Slovák maká na Európu
Slovák maká na Európu (zdroj: Profimedia)

Po tom, čo padla vláda Ivety Radičovej na neochote Slovenska platiť do Eurovalu, nikto netušil čo sú skutočné pohnútky strán. Dnes sme sa to konečne dozvedeli.

Podpis Slovenska nielenže bol nutný kvôli jednohlasnosti prijatia Eurovalu. bez účasti Slovenska by celý podnik nemal žiadny zmysel po finančnej stránke. Áno dobre počujete. Slovensko je kľúčovým hráčom na finančných trhoch, len sa o tom doteraz mlčí. Až indiskrétnosť Ministra hospodárstva Tomáša Malatinského (nominant Smeru) vyjavila, čo bolo finančným a celosvetovým politickým kruhom dávno známe a čo za každú cenu chceli utajiť pred obyvateľmi Slovenska.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pri komentovaní predaja SPP Malatinský obvinil dovtedajších vlastníkov nemecký E.ON Ruhrgas a francúzsky Gaz de France že na Slovensku súhlasia s vyššími cenami výmenou za to, aby Nemci a Francúzi mohli odoberať plyn lacnejšie na iných svojich trhoch. A tu vidíte dôkaz môjho tvrdenia.

Slovensko financuje prosperitu kľúčových hráčov západnej Európy a tým de facto financuje celú Európsku Úniu. A keďže je európsky trh jeden z navýznamnejsích na svete význam slovenskej ekonomiky je nedozierny. Zároveň máme konečne dôkaz prečo sa do tohto teritória zbiehali investori počas predchádzajúcich období - lebo sa chceli priživiť aj oni na investičnej príležitosti tisícročia.

SkryťVypnúť reklamu

Preto aj často spomínané Grécko bolo vcelku spokojné so svojím dlhom za stovky miliárd EUR. Keď sa konečne podarilo postaviť peňazovod zo Slovenska do Grécka, je úplne jedno aký dlh v Grécku vznikne, Slováci to bez problému utiahnu ľavou zadnou a ešte im dostane dosť na to aby podporili Taliansko, Španielsko či Portugalsko. O dlhotrvajúcej podpore Nemecka a Francúzska, bez ktorej by tieto štáty ani nemohli uvažovať o svojej prosperite som už hovoril.

Obávam sa však, že únik tejto strategickej informácie spôsobí, že nastane koniec výnimočného postavenia Slovenska. Slováci budú chcieť také platy ako majú Nemci, poľnohospodári také isté dotácie ako Francúzi a učitelia by boli radi, keby ich nástupný plat dosahoval aspoň ten v Grécku. V nádeji na lepší život ako v Taliansku či Nemecku sa sem začnú sťahovať milióny imigrantov, ktorí spôsobia kolaps nášho štedrého sociálneho systému a ukončenie neobmedzených finančných možností tejto malej ale zázračnej krajiny.

SkryťVypnúť reklamu

Aj Vám sa zdá táto konštrukcia absurdná a nereálna? Hmm, neobviňujte mňa, ale exotické výroky členov FicovládyAk sa Vám článok páčil kliknite na a stlačte Hlasuj!

Juraj Polacek

Juraj Polacek

Bloger 
  • Počet článkov:  184
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Čo doporučujem:Osobná stránkaSlobodné blogovanieRebríček "Top Ten" Zoznam autorových rubrík:  PolitikaIslam a imigráciaZahraničná politikaKultúraEkonomikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu