Nezávislosť podľa Fica a Pellegríniho

Písmo: A- | A+

Pellegríni a Fico kričia, že Lipšic nebude nestranný a nezávislý. Ako to vedia? Podľa seba súdim Teba! Nerozmýšľajú ako my, ale skazene a hriešne. Lipšic naopak nikdy nebol nespravodlivý a nemal žiadny reálny incident s čestnosťou

Vari bol nestranný a nezávislý smerácky prokurátor Kováčik, čo neobvinil nikoho z „našich ľudí“? Vtedy Fico a Pellegríni nepovedali ani slovo. Fico dokonca kandidoval ako šéf najsilnejšej politickej strany SMER za predsedu ústavného súdu. Bol by nestranný a nezávislý? A Pellegríni sa vtedy ako predseda vlády vôbec nebránil, nekričal, nebránil nezávislosť. Podobne priamo z parlamentu kandidovali na ústavný súd smeráci Mamojka a Laššáková. A priamo zo smeráckej vlády išiel minister Kažimír za guvernéra národnej banky.

A áno, Lipšic bude musieť svoju čestnosť dokázať. Ale jeho životný príbeh je oproti svetu Smeru ako z inej dimenzie.

Tak prečo to kričia títo dvaja páni kandidujúci za SMER? Boja sa spravodlivosti. Kryli podvodníkov, zlodejov a s veľmi veľkou pravdepodobnosťou aj vrahov. Bohabojnému človeku musí byť zle čo i len čítať o týchto zločinoch, o správaní sa tejto dvojice.

Nech ich boh súdi!

Skryť Zatvoriť reklamu