Sex nie je hra

Sex nie je niečo čo sa končí v posteli . Čo trvá len chvíľku a hotovo. Je to oveľa viac ... Ak si naozaj spokojná , tak ti gratulujem ... Ale ak nie si , ale bo máš pochybnosti , v žiadnom prípade sa s tým neuspokojuj . Ak sa vzdáš ozajstného prežívania svojej sexuality vzdáš sa zásadnej časti samej seba. Neviem koľko máš rokov , ani aké máš sexuálne skúsenosti . Či si spokojná , alebo nie .. Či ideš na plný plyn alebo len skúšaš čo sa ti zachce .. Každopádne ak čítaš tieto riadky , tak asi preto že v tvojej hlave sa vyskytlo zopár otáznikov. Neočakávaj absolútne pravdy a osvedčené recepty ako na to ..pretože tie neexitujú . Začni sa snažiť nájsť tie svoje vlastné a nedaj sa oklamať jedným falošným faktom , že sex je niečo spontánne a prirodzené . Nikde nie ej napísaný správny spôsob ako to robiť . Pretože praktizovať sex a užívať si ho sú dve rozdielne veci . Každá žena - to je jedn svet a naša sexualita je jedna skladačka . To čo sa páči jednej , pre druhú môže byť nepodstatné alebo až dokonca nepríjemné .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Niektoré majú strach , že sa mužom nebudú páčiť, že im nebudú stačiť , že budú o nich hovoriť . ..Niektoré trpia pretože v tom ešte nikdy nenašli potešenie . Niektoré sa vzdávajú .. Niektoré z nás to predstierajú ..

Jedno je však jasné predstierajú len ženy ktoré sa boja , aby nevyzerali trápne , aby nezranili city svojho partnera , alebo len preto že už chcú aby konečne skončili .Je to ale smutné,pretože klameme len sami seba keď praktizujeme sex ktorí nás uspokojuje menej alebo vôbec. Neexistuje totiž väčší slepec , ako ten ktorý vidieť nechce .

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pýtam sa koľko mužov už sadlo na lep ? A je vôbec možné odhaliť takúto podvodníčku . Rozhodne to také jednoduché nie je . Začervenanie tváre a zrýchlená činnosť srdca sú dva dôkazy ktoré by mali potvrdiť vyvrcholenie . ,, Zataj na chvíľku ale dych a uvidíš aký bude výsledok .. Len ťažko zistíme koľko žien v skutočnosti predstiera , pretože nikto s radosťou nehovorí o svojom trápení .A to všetko len pre to že na ženy je vyvíjaný obrovský tlak aby počas súlože dosiahli orgazmus . Inými slovami , pre mužov je to predsa prirodzené

Ostatné , čiže väčšina sa nakoniec priznáme že občas radi zahráme divadielko . Pretože naše sexuálne styky nás neuspokojujú ( tým myslím techniku ala štyri pohladenia dva bozky , súlož a hotovo .) či už preto že nemáme orgazmus alebo pretože náš orgazmus musí byť bezpodmienečne vaginálny , pretože nie sme spokojné zo svojím telom , pretože náš drahý je strašný sebec , lebo je to rutina a nuda ale hlavne preto že nepoviem po čom túžime a cítime sa byť vinné že to nedokážeme ,ale prečo ?? ... pre nevedomosť ? Keď si nalejeme čistého vína ,je zrejmé že sex sa nám až taký vynikajúci nezdá, a nie je to len vinou chýbajúceho orgazmu. Prezraď mi, načo sa sťažujeme keď v hodine pravdy neurobíme nič preto aby sme to zmenili . Áno je v podstate omnoho jednoduchšie vyhovoriť sa na pánov že je to len banda egoistov , že stále myslia len na to jedno , a že si neustále idú len za svojim . Je pre nás jednoduchšie zostať len tak pasívne čakať , kým nás niekto zachráni , alebo sa hrať na obete a mať niekoho na koho zvalíme naše nešťastie , ako vziať zodpovednosť za našu sexualitu do vlastný rúk . Len ak popustíme uzdu nášmu vlastnému životu , ak budeme vedieť čo máme skutočne radi a jasne to definujeme . Vtedy budeme môcť prežívať náš sex v súlade aj s našimi túžbami a pocitmi , a nie v súlade s pravidlami , ktoré nám vnucujú zvonka (spoločnosť , partner , reklama , filmy , či tlač . )

Skryť Vypnúť reklamu

Priemerný otec venuje viac času na to aby svojím synom ukázal ako vymeniť kolesá , zavesiť obraz či hrať futbal a nie aby im čo to povedal o sexualite . Môže sa stať , že počas svojho života budú hrať viacej futbal ako sa milovať ale pochybujem že strávia niekoľko hodín fúkaním kolies či vŕtaním do stien . S výnimkou toho že si títo mladíci priznajú že sa majú ešte veľa vecí priučiť a pustia sa do toho . No nevedomosť a neistota môže zakoreniť aj v nich a zájde to až ak ďalej že začnú predstierať aj oni .. že všetko vedia a majú vedci pod kontrolou. Žiaľ veľa žien ešte aj dnes od nich očakáva že budú naozaj odborníkmi . Pre väčšinu mužov je cieľom dosiahnuť vrchol . Pre tento názor veľa strácajú . Dosiahnuť vrchol je síce rozkoš ale urobiť s toho jediný cieľ je rovnako veľká chyba , ako zhltnúť výborné jedlo skôr než si ho stihneme vychutnať . Sexuológovia upozorňujú , že fáza túžby je pravdepodobne tou najlepšou fázou sexuálnych stykov . Navyše je dokázané že keď predlžujeme túto fázu orgazmus je spravidla lepší a dlhší ( ala Tantra ) ..no nebolo by lepšie začať objavovať nové cesty ?

Skryť Vypnúť reklamu

My ženy by sme mali popustiť uzdu nášmu sexuálnemu životu a niesť zodpovednosť za naše uspokojenie . Znamená to lepšie poznať naše telo , uvedomiť si čo nám vyhovuje a čo nie , a povedať to nášmu partnerovi . Mlčanie nám škodí . Mlčať a čakať to sme robili vždy a veľmi nám to teda nepomohlo .. Ak my ženy nedokážeme oslobodiť svoju myseľ , ako si potom môžeme dôverovať .. Uvediem zopár príkladov .. Koľké z nás urobia prvý krok aj keď zomierajú túžbou ? Koľké z nás sa neustále schovávajú pod perinou a zhasínajú svetlo ako by šlo o život ? Koľké z nás sa vyhýbajú polohe hore , pretože ,, mi ovisajú prsia ,, mám dvojitú bradu ,, a bude mi vidieť brucho,, ?Koľké z nás zataja to po čom tak túžime ( ,, dotkni sa ma tu , povedz mi niečo škaredé , spútaj ma ) pretože sa bojíme alebo hanbíme toho či náhodou nežiadame priveľa ? .. Uvedom si že ty si základom všetkého . Ak nemôžeš počítať sama zo sebou , nedá sa nič robiť . Úcta voči sebe samej , schopnosť vážiť si a akceptovať samú seba je základom napredovania v živote a zároveň základom prežívania našej sexuality . Žena ktorá žije bežný život , je rovnaká ako tá ktorá čo sa delí o postel s mužom . Nie sú to dve rozdielne osoby ale jedna . To čo sa deje mimo spálne je odrazom toho čo sa deje v nej a naopak . Možno si sa nad tým nikdy takto nezamýšľala , urob to aspoň teraz .

Skryť Vypnúť reklamu

Zamysli sa nad schopnosťou vážiť si samú seba , nad schopnosťou niečo žiadať , byť sama sebou ...

Lenka Kahabková

Lenka Kahabková

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Písanie je moja vášeň je to prostredok ktorým vyjadrujem svoje JA . Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu