Rusi verzus európa

Bratia Rusi prestali byť našimi bratmi. A je to uz zopár rokov. Európa sa spája a má pocit že raz bude možno mocnejšia. Omyl!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (28)

Európa Rusov skrátka potrebuje. Je to jednoduché ako facka. Rusi nemusia viesť s nami vojny, nemusia sa vyhrážať, nemusia vlastne nič svetoborné urobiť a aj tak nás majú v hrsti. Akonáhle by Európa začala vymýšlať a nemala by Ruský štát v úcte , oni sa vedia brániť. Zatvoria plynové kohútiky. Žiadny problém.
A tak aj slovenský občan, ktorý má tú najväčšiu smolu, že susedí s Ukrajinou, si raz môže povedať , že je tu zima ako v Ruskom filme. Nechcem nikoho odsudzovať , ale je to tak, majú nás v hrsti. No súčasnú situáciu im za vinu nedávam, dokonca som presvedčená o tom , že spor , ktorý s Ukrajinou vedú už dlhé roky zapríčinil tento stav. Akurát , že doplácame na to my, ktorí s tým nič nemáme. Ak by však Rusi nemali problémy s Ukrajinou, ale napríklad s nami , nemusia nás ani napadnúť, ani nič podobné. Len nám nedodajú plyn. A tak nám ukázali, že sú silní a , že sa nedajú. 
A čo sa týka spustenia V1, tak sa mi až rozum pozastavoval, keď si Rakušani a aj celá EU myslia, že nemôžeme porušiť zmluvy. No nemali by sme, buďme proeuropsky, nič neporušme a zamrznime. Čo na tom , že nebudeme mať ani plyn , ani elektrinu. Ale neporušíme zmluvy. To je dôležité? Nie je a našťastie to pán premiér vie.

Katarína Vrábelová

Katarína Vrábelová

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

mamička, študentka, manželka a obyčajná žena ktorá musí vedieť robiť nemožné na počkanie a zázraky do 3 dní Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu