Zľavy, zľavy, zľavy...správy dobré?

Striehnu na nás na každom „erohu“, poznáme ich všetci, mali sme už pizzu za 2 Eur, masáž za 5 Eur, 3 dňový pobyt s polpenziou za 122 Eur. No nekúp to!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Na prvý pohľad geniálny nápad a WIN -WIN-WIN situácia pre všetkých zúčastnených. Nám kupujúcim ušetria peniažky, umožnia možno viac luxusu ako by sme si dopriali za bežné ceny. Predajcom prinesú viac zákazníkov, vyšší obrat a v podstate aj reklamu a zviditeľnenie medzi kúpychtivým obecenstvom.

Zľavový portál má svoju zaslúženú províziu a dobrý pocit, že pomohol vlastne obom stranám.

Ale ako to v realite vlastne je?

Skvelá skladateľná fľaša na vodu za kupónovú cenu 4.49 EUR s bombastickou zľavou 50% sa v skutočnosti, v inom obchode dá bežne kúpiť za 3.99 EUR a to obchodník neargumentuje neodolateľnou 50% zľavou!!!

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Kupón na komplexnú starostlivosť v kaderníckom salóne láka na masáž hlavy, masku na vlasy, strih, melír a to všetko v hodnote 42,50 EUR za neuveriteľných 17 EUR!!! 60% zľava A výsledok - S privítaním, vy ste tá na kupón? Masáž hlavy bola troma poškrabkaniami naviac pri umývaní vlasov, maska sa nekonala, melír mi ostal na hlave o 15 min dlhšie. Slečna MUSELA dokončiť plne platiaceho klienta a na moje upozornenie, že čas na pôsobenie melíru už vypršal odvrkla niečo systémom „ počkajte, mám tu dôležitejšieho zákazníka". áno? Je plne platiaci zákazník dôležitejší ako ten, čo využije ich vlastnú ponuku???

Skryť Vypnúť reklamu

3 dňový pobyt s polpenziou za neodolateľnú cenu vyrieši hotel tak, že namiesto švédskych stolov na večeri dostane každý hosť bez možnosti výberu jedno jedlo, raňajky sú oklieštené na jeden druh syra a lacnú salámu? A personál si veľmi rýchlo predá informáciu - to sú tí „zľavoví" a dá to patrične najavo...

Tak ako je to? Kto je naivný? O čo vlastne ide....o získanie zákazníkov? O reklamu produktov? Alebo iba o čistý profit zľavových portálov?

....odhlásila som sa...ponuky mi už do emailovej schránky nechodia, nestotožnila som sa s politikou podľa príslovia „Za málo peňazí, málo muziky".

Lucia Kazdová

Lucia Kazdová

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

nadšenec pre kvalitu poskytovaných služieb v cestovnom ruchu nielen na Slovensku Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu