SMER-SD má viac poslancov

Písmo: A- | A+

Posledné udalosti s predraženými CT-čkami, nekompromisnými vyjadreniami politikov, ich odhaľovaním viacerých zvláštnych a predražených nákupov, tendrov a verejných obstarávaní v štáte, prejavy nespokojnosti občanov na námestiach, odstúpenie predsedu parlamentu a ministerky, zrazu pre väčšinu politikov ... ľahli popolom.

Tu nejde len o to, ako dlho hľadať najspravodlivejšie riešenie pri zamedzení zbytočného úniku finančných zdrojov z tohto chudobného štátu do súkromných rúk , ale o to, aby štát tieto zdroje začal ihneď hospodárne spravovať: nákupy od výrobcov, najnižšia vysúťažená cena bez zákulisných dohôd, výrazne znížiť mieru korupcie a vysokú mieru klientelizmu a pod.

Ďalšie udalosti ukázujú, že väčšina politikov je už spokojná. Bol škandál, veľký cirkus, radikálne vystúpenia a odhalenia, akési následné riešenia a je pokoj. Lepšie to ani predviesť nemohli. V Téme dňa na TA3 poslanec Raši, ktorý pekne vysvetlil, že sa vlastne nič nestalo: ten podnet lekárov z Piešťan sa nevzťahoval na CT-čko a tak praskla opozičná bublina a neskôr, Žitňanská, ktorá vidí konečné riešenie v budúcnosti.

Sme my ale hlupáci, ničomu nerozumieme. Zdravý rozum prehráva.

Len po dnešnom dni sa mi zdá, že strana SMER-SD má oveľa viac poslancov v NR SR, ako to na prvý pohľad vyzerá. Nejde o zvláštny úkaz, ak ide o profit.

Skryť Zatvoriť reklamu