V čase boja s krízou nie je priestor na konflikt medzi prezidentom

Nuž ale takáto veta. Neuveriteľné. Ona bola, vlastne ešte stále aj je. Na plagáte. Neďaleko nášho domu. Nie veľkom. Mladí by asi povedali, že abribus. A ešte tam bol odfotený voľajaký športový fanúšik. Staršieho razenia. Ten by mi až tak neprekážal. Aj tak neviem kto to bol. Ale tá veta.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V čase boja s krízou nie je priestor na konflikt medzi prezidentom a vládou.

Mne sa teda zdá poriadne čudná. Určite je tam chyba. Možno ide o žart. Ale o tom pochybujem. Asi kód, alebo presmyčka. Myslím si naisto, že sa pomýlili. Správne by to malo byť asi takto.

V čase boja s prezidentom nie je priestor na konflikt medzi krízou a vládou.

No, trošku lepšie. Hlavne to spojenie medzi krízou. To je už také reálnejšie. Hoci. Aj to ... v čase boja s prezidentom a vládou... No ale ten priestor na konflikt. Nie, nie. Toto nebude také jednoduché. Skúsme inak.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V čase boja s vládou nie je priestor na konflikt medzi prezidentom a krízou.

Tento variant sa mi vidí ešte bližšie ku skutočnému rozriešeniu zmyslu tohto hlavolamu.. Žiada sa mi však pridať slovo určite. V čase boja s vládou určite nie je priestor... Hm. Koncovka vety je však zasa tak trochu na figu.

Do čerta. Čo s tým. Slogan sa predpokladám týka Slovenska. V tom prípade pôvodné znenie naozaj nedáva zmysel. Ale ani zvyšné dve nie sú bohvie čo. Navyše ak o prezidentovi a vláde nateraz v našich končinách nemôže byť ani reči. Takže asi nahrádzačka.

V čase boja s krízou nie je priestor na koflikt medzi krízou a krízou.

SkryťVypnúť reklamu

Bingo.

Vladimír Klimeš

Vladimír Klimeš

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som liberálne založený a nemám rád podrazy. Zachovajme poriadok, poriadok zachová nás. Som zakladajúcim členom strany SaS. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu