Opustené

Človek, ktorý sa venuje sociálnej práci, spozná v rámci svojej praxe veľa zaujímavých a jedinečných ľudí, ktorí majú často krát nie najlepší osud. Vždy sa dá všetko zmeniť k lepšiemu, neexistuje negatívna možnosť NIE. No ak má človek zatrpknuté srdce aj myseľ, nepohnete s ním... On musí najskôr chcieť. Báseň je o žene, ktorá stratila nádej.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Osud Ti nedovolil vyberať si,ľudia Ťa odsúdili, prečo? Žena, Ty nie si krkavčia matka.Nikto nepochopí Tvoju bolesť!Máš srdce veľké ako oceán,no každá ryba v ňom hynie.Už nemáš v živote žiaden plán,vieš, že sa to skončí, čoskoro všetko pominie.Predsa túžiš vrátiť čas, odčiniť chybu týmto dňom.Znova nájsť šťastie...slnečný jas,netrápiť sa pre životný blesk a hrom. Život sa s Tebou nehraje, pominulo Tvoje šťastie.Tvoj chlieb sa ťažko kraje,a nepomôže ani báseň.Deti sú už ďaleko...preč,a Ty? Od žiaľu stratila si reč.Odpusť, že som si dovolila napísať...Tvoj osud môžem len smutne predýchať.

Veronika Komarova

Veronika Komarova

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Koľko ľudí dokáže, aby ste sa v živote cítili vzácny a mimoriadny... Koľko ľudí dokáže, aby ste sa cítili výnimočný...? Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu