Autentické zážitky zo Školy Tantra masáže Sávitryí

Písmo: A- | A+

Naozaj neviem čo iné som čakala, keď kundalini je životná energia? Možno ma len miatlo to „sexuálne tabu“. Znova som si uvedomila, že som a chcem byť slobodná, dokonalá bytosť.  Už viem, že mi v tom nič nebráni, ak to neurobím ja sama. Tantra sa stala mojou záľubou. Preto, čo môže priniesť do života človeka, sa stala súčasťou toho môjho.

Tantra ma lákala už dávno. Pri internetovom pátraní som natrafila na stránky Suhayily. Povedala som si: „Ok, táto baba vyzerá celkom normálne J.“

Napísala som jej, dohodli sme na kurze tantrickej masáže. Priznám sa trošku som sa bála, keď som po prvý raz cupitala do Savitri. Váhala som, či smerujem k správnemu človeku a či moje duchovné vnímanie tantry bude príbuzné tomu jej. Pamätám sa ako ma hneď pri vstupe upokojila atmosféra domu.

Suhayilne žiariace oči a nevtieravé no sebaisté chovanie ma utvrdili, že som na správnom mieste. Ešte chvíľku som kútikom oka kontrolovala každý jej pohyb a neviem, či si ešte spomína na moje priame, nepríjemné otázky.

Výuka Tantra masáže Sávitryí
Výuka Tantra masáže Sávitryí (zdroj: Xenyie Suhayila Komersa)

Nikdy som jej nepovedala, že môj prvý víkendový kurz boli po dlhej dobe dni, keď som zabudla, že mám nadváhu. Bol to čas, keď som neriešila tvar svojich pŕs ani vtiahnuté brucho... Zabudla som na všetko, čo sa odo mňa očakáva a na všetky normy, ktoré som si myslela, že musím spĺňať. Prekvapená a možno i trochu zahanbená som počas kurzu pochopila, ako málo prijímam svoje telo, sexualitu a aké zbytočné toto nekonečné obmedzovanie je.

Začala som dýchať. Keď mnou prvý krát prúdila kundalini energia, usmievala som sa ako na Vianoce a priala si, aby ma tento blažený pocit neopúšťal. Zaskočilo ma, že aj dlho po masáži som zostávala plná energie, svieža. Mala som jasnú myseľ a každým ďalším dňom som cítila ako rozkvitám, krásniem, chudnem....a po dlhom čase som si v aute spievala na plné pľúca J.

Naozaj neviem čo iné som čakala, keď kundalini je životná energia? Možno ma len miatlo to „sexuálne tabu“. Znova som si uvedomila, že som a chcem byť slobodná, dokonalá bytosť. Už viem, že mi v tom nič nebráni, ak to neurobím ja sama. Tantra sa stala mojou záľubou. Preto, čo môže priniesť do života človeka, sa stala súčasťou toho môjho. Zuzka

www.savitri.sk

Skryť Zatvoriť reklamu