„Mylujem“ Slovensko

Podpriemerné herecké výkony vo vládnucej tragikomédii. Hercom uniká všetko. Aj kolonoskopia je príjemnejšia. Po každom výstupe zostáva pachuť v ústach.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Most – Híd má aktuálne volebné obdobie vybavené. Tabule v jazyku národnostných menšín v rovnakej veľkosti ako u väčšinového. Ako to skvalitní život menšín nevedno. Treba sa opýtať.

SNS má konečne tému, ktorej rozumie. Horalky a výložky sú prekonané. Možno aj olympiáda. Na prekrytie armádnych kšeftov stačí. Možno aj Matica sa konečne chytí.

Predseda predstavenstva SMER, a.s. ide meniť stredné a nižšie kádre. Sú vinné. Legitimizujú mafiánsko-trafikantský systém svojich šéfov. V horšom prípade ho napodobňujú. Neprípustné. Lup sa delí len na najvyšších poschodiach.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vo vyspelom svete „zúri“ 4. priemyselná revolúcia, ktorá zásadným spôsobom mení ekonomiku, spôsob života a komunikácie medzi ľuďmi. Nevedno ako to skončí. Isté je, že profitovať budú pripravení.

Na Slovensku naháňame ľudí k výrobným pásom. Chýbajú remeselníci. Deti nám osprostievajú. Žiadne patenty, žiadne inovácie. Spravodlivosti sa nedovoláš. Ročne vystrojíme 3.000 zbytočných pohrebov. Prečo? Lebo medveď.

Milé slečny, milé dámy. Ak vám ctiteľ pošle správu „mylujem ta“, neodsudzujte ho. Nemusí byť nevyhnutne pako. Je len produktom chorej spoločnosti. 

Peter Konček

Peter Konček

Bloger 
  • Počet článkov:  111
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Liberté, egalité, fraternité. Ži a nechaj žiť. Dá sa, len treba nájsť Progresívne nápady a riešenia. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu