Ako zbaliť Srbku

Tento článok bude menším podvodom, pretože neprezradíme, ako konkrétne na Srbky. Povieme len toľko, kto vás to naučí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

O Johnovi Stevensovi toho na webe veľa nenájdete. Verejnosti o sebe prezrádza len toľko, že vo Východnej Európe žije už 20 rokov, a za toto obdobie úspešne zbalil dievčatá po celej oblasti. No a v danej chvíli svojho života prišiel na to, že odovzdanie skúseností môže byť výnosným obchodom, založil si stránku zero-in.eu a odvtedy usporadúva po celom regióne, tak aj v Belehrade, kurzy a letné výcvikové tábory pre záujemcov mužského pohlavia, ktorí sa chcú naučiť baliť pekné Srbky.

Kurzy majú teoretickú a prevažne praktickú časť, a to vo forme hier, seminárov, workshopov a asistovaného nočného života. Chlapci budú mať hodiny na ktorých sa naučia prekonať strach z oslovenia, a bude im prezradené, na ktoré baby sa majú vlastne sústrediť. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V rozvrhu nachádza sa množstvo zaujímavých a užitočných hodín. Záujemcovia dostanú hodiny konverzácie s babami, akými originálnymi frázami ich osloviť, ako si vypýtať telefónne číslo, a ako písať SMS-ky.

Keď už si osvojili základy komunikácie, dostanú prednášku o tom, ako sa dostať do fyzického styku, a ako baby pobozkať (v tomto poradí...), a keď už budú vedieť ako na „obyčajné“ baby, nasleduje kurz balenia modeliek, potom kurz balenia dievčat, ktoré majú priateľa, a ako zlatý klinec kurzu, ako na sex na jednu noc. 

Bola by som nespravodlivá, keby som nespomenula, že podobný kurz Stevens usporadúva aj v Bratislave, ale návod na balenie Sloveniek vás vyjde podstatne drahšie, ako návod na Srbky: Srbku vás naučia baliť už od 78,64 EUR, kým na Slovenky musíte minúť aspoň 202,45 EUR. Na svojej stránke okrem iného píše, že sú Srbky úžasné, jedinečné, a tvrdí, že jeho tím, ktorý sa často vyskytuje v Srbsku, rozumie dynamike Srbska, a pozná najlepšie kluby, bary a mentalitu tunajších báb. Úplne rovnako charakterizuje aj Slovenky. Asi to bude tou slovanskou krvou ;-) 

Anna Kopičová

Anna Kopičová

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijem na relácii Slovensko - Srbsko (Československo - Juhoslávia) odo dňa narodenia. Cesty som medzitým rozšírila aj na iné trasy, ale vždy sa vraciam tejto jednej. Pracujem v cestovnom ruchu, vlastním mikro cestovnú kanceláriu, ktorá sa venuje Srbsku a okoliu, popri tom sa zaoberám aj prekladaním (zo srbčiny, chorvátčiny, bosniačtiny a čiernohorčiny ;-) ).Vo voľnom čase som matkou, manželkou, žienkou domácou. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu