14. výsledkov mojej životnej zmeny

Písmo: A- | A+

V prvom rade Vás týmto článkom v žiadnom prípade nechcem presvedčiť o tom, že moja cesta je tá najlepšia. Tá najlepšia je tá, ktorú si vyberiete Vy sami. Počúvajte Vašu intuíciu.

Podľa mňa nie je dôležité prejsť na úplne iný systém života veľkým skokom. Zmeniť všetko zaužívané naraz. Úplne stačí ak sa Vám podarí postupne zaradiť nové veci, ktoré sa Vám stanú postupne zvykom (nahradia starý zlý zvyk).

Čo všetko som dokázal zmeniť, aby prišli výsledky spomínam vo svojom článku:

62 vecí ktoré som v živote zmenil.

Dolu uvádzam reálne výsledky, ktoré mi pomohla nová strava, cvičenie a myslenie vyriešiť v priebehu ani nie dvoch rokov:

1. Už nie som 3 až 5-krat do roka chorý, úplne sa mi zredukovali bežné nachladnutia.

2. Nekrvácajú mi už ďasná, nekazia sa mi stále zuby a nemusím chodiť viackrát do roka zubárovi s kazmi a zlomenými zubmi (nebolo to o medzizubných kefkách, zubnej kefke alebo paste ale o strave plnej škrobov)

3. Nemávam už akné (toxíny a odpad sa cez akné tlačili von z tela)

4. Výrazne sa mi potlačila alergia (senná nádcha), nemusím brať už žiadne antihistamiká. Nekupujem si už ŽIADNE lieky alebo podporné prostriedky (jednoducho už nechodím do Lekárne)

5. Mám výrazne lepšiu kondíciu (v behu, futbalr, wu shu alebo silových cvičeniach)

6. Znížila sa mi váha o 12-13 kg na ideálnu úroveň k mojej výške (75kg, 180cm)

7. Nemám takmer žiaden tuk na tele (veľa ľudí z nižšou váhou ako ja a rovnakou výškou majú stále veľké množstvo tuku), podľa posledného merania mám cca 10% z celkovej váhy (inak Cristiano Ronaldo má pod 10%:-)

8. Vlasy mi prestali šedivieť a zdá sa mi že veľmi pomaly tmavnú:-)

9. Lepšie vidím (ale na tom má okrem hladovky a stravy zásluhu hlavne jedna kniha o ktorej budem v budúcnosti písať).

10. Po dlhom boji som sa zbavil atopického exému na tvári (samozrejme nebolo to o žiadnych krémoch ani liekoch).

11. Nie som už ráno alebo večer stále unavený a mám stále dostatok energie

12. Mám pevnejšiu vôľu (nerobí mi problém skoro ráno vstávať a zacvičiť si alebo po práci ísť na tréning), už sa nevyhováram sám sebe

13. Nemám už lupy a mastne vlasy (to je aj vďaka nepoužívaniu chémie, používam len prírodný šampón a na tvár len kokosový olej)

14. Vytratila sa zo mňa depresia, mám čistejšiu myseľ.

Ak máte dostatok silnej vôle, skúste zmenu. Zmenu v akejkoľvek oblasti Vašeho života. Vystúpiť z Vašej komfortnej zóny je ten najdôležitejší krok. Uvidíte zmenu sami na vlastnej koži:)

Držím palce!

Skryť Zatvoriť reklamu