ten kto ovláda príbeh, ovláda svet

Pizza každému, kto sa preukáže zbrojným preukazom...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Pizza každému, kto sa preukáže zbrojným preukazom, a k tomu kola tomu, kto zamáva Americkým a Čínskym satelitom nad týmto ťažkým biznisom.

Je možné, že tento článok nebude publikovaný, pretože dezinformácie spôsobili, že média dezinformujú v 24 hodinovom cykle.


Masy v Amerike od 2 sv. vojny sedia s hambáčom v ruke na gaučoch a sú médiami masírované antiruskou propagandou. So slzou v oku pozerajú na svojho prezidenta, keď hovorí o potrestaní agresora a nemajú potuchy, koľko dolárov z ich daní odchádza do Pentagonu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Smutné je , že na Slovensku sa takáto nálada pestuje už 30 rokov. Strategicky prepracované, pozvoľné mienkotvorné obrazy a slová. Zavírené hlavičky muklov tak veľmi rýchlo odsúdia druhú stranu, ktorá by ich donútila premýšľať nad vecami okolo nich a to bolí…


Agresor kričí, zničte Agresora.


Nespomínam si, že bol Agresor potrestaný v konfliktoch v Afganistane, Juhoslávii, či Južnej Amerike.

Tvrdenia tajných vládnych agentúr založené na utajovaných spravodajských informáciách by mali byť podrobené agresívne intenzívnej kontrole, bez výnimky.


Tomuto celému sa dalo veľmi ľahko predísť trochou diplomacie. Jediný dôvod prečo sa tak nestalo, bolo, že by to znamenalo, že americká ríša sa odpúta od svojej agendy úplnej planetárnej nadvlády. Západné mocnosti neurobili základné nízko nákladové, vysoko výnosné ústupky, ako napr. zaručenie žiadneho členstva v NATE pre Ukrajinu a to že Kyjev dodržiava Minské dohody.

SkryťVypnúť reklamu

Každý trocha premýšľajúci tvor v tejto rubikovej kocke hľadá svetlý bod, kde by mu nik neklamal, nemanipuloval a nežmýkal v nespočetných kombináciách špinavej hry, keď už aj tak je systémom prinútený strkať hlavu do piesku, splácať byt, auto a báť sa čo zas z neba spadne za vírus na ich dezinformované biedne hlavy.


Dúfam, že ešte mám právo napísať, že sa cítim informačne manipulovaná a pizza zdarma to nespraví...


Kristína Janigová

Kristína Janigová

Bloger 
  • Počet článkov:  32
  •  | 
  • Páči sa:  4x

Slavistka(FFPU) a lazníčka:) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu