Blíženci tak trochu inak

Blíženci sú riadny kríženci :))))

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Blíženci - extrémny to typ. :) Toto znamenie najviac odporúčam ženám, ktoré sa neustále nudia a potrebujú si život stále viac a viac soliť, teda okoreniť.
S týmto znamením je každý deň iný, či už je to žena alebo muž. Ak hľadáte osvieženie, že sa budete zaoberať otázkami čo mu je? Kde je? Kto je toto zviera? Kto je tento vynikajúci kuchár? Tak je pre vás blíženec to pravé.
O hádanky máte postarané. Dovolím si s kľudným svedomím tvrdiť, že väčšina mužov v tomto znamení sú sexuálne úchylný a nemajú problém to hneď aj na rovinu povedať. Áno, všetci sme svojím spôsobom úchylní, ale toto je vážne moc.:) Aspoň keby sa to snažili nejako zakryť, ale nie... mmsky vo dne v noci vám budú prichádzať stále. Niektorí muži vážne nerozumejú ženskej reči, alebo to bude tým znamením?
Každopádne milí blíženci, tie vaše prasačinky a mmsky o vašom krásnom ehm o vašej krásnej postave na nás nefungujú - česť výnimkám slečny a dámy. :)
Ale patrí im niečo čo malo ktorému znameniu a to je humor.
Ten je fakt bezkonkurenčný
Aspoň teda jedného môjho známeho. Dokázala by som ho hodiny počúvať. Jeho vtipné hlášky, vtipy, príhody z práce , štýl akým to podá nemá proste chybu. Ale ako všetko, aj toto má jeden obrovský háčik, pre mňa je to aspoň dosť veľký problém.
Majú veľký problém sústrediť sa, sústrediť sa na osobu, ktorá sedí oproti nim snaží sa dostať k slovu, ale márne. Stále počúvate len aká je jeho práca, aké sú jeho zážitky, a keď vám konečne dovolí niečo povedať a vy s úsmevom na perách začnete rozprávať príhodu , ktorá sa vám stala minulý rok na jar, vám opäť skočí do reči a povie: " ježiš to mi pripomína ako som bol s kolegom...." a tak dáále :)
Pre mňa ako partner nič moc, ale pre niektoré ženy to môže byť ten pán s veľkým ... humorom :)
Aj keď som veľakrát uvažovala, že ta sexuálna úchylnosť by nemusela byť až takým veľkým prúserom, bojím sa, že problém so sústredením by mal aj tam. Ale to je môj názor - každopádne stojí zato vyskúšať. :)

Kristína Kollárová

Kristína Kollárová

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prečo chceš všetko čo mám ja? Ved ani ja nechcem všetko čo máš Ty! :)Neplačem len ma pália oči... Nedokonale dokonalá :))) Zoznam autorových rubrík:  Znamenia ako ich (ne)poznámeSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu