Keby mal Fico rozum, tak odíde z politiky

Písmo: A- | A+

Je smutné v priamom prenose sledovať rozklad osobnosti človeka, ktorý bol ešte desaťročie dozadu najobľúbenejším slovenským politikom. Dnes si ľudia pustia jeho tlačovku, keď sa chcú zabaviť alebo odreagovať.

Nechcem mu v tomto blogu nakladať ešte viac, len možno taká malá rada. Aj keď neviem, či ho názory iných vôbec zaujímajú. Pán predseda, tým, že budete útočiť na všetkých naokolo, ľudí nepresvedčíte. Teda aspoň nie tých rozhľadených. A už vôbec tým neprekryjete svoje vlastné prešľapy, ktorých máte na účte viac než dosť. 

Je naozaj zaujímavé sledovať pána Fica, ako v priamom prenose „nakladá" Kolíkovej, Hegerovi, či Lipšicovi. Vraj súčasný premiér nie je schopný odpovedať, koľko je jedna a jedna, redaktorom, ktorí mu kladú štandardné otázky zas odporúča, aby si urobili základné školenie z ústavného práva. A Blaha stojí verne po jeho boku, smeje sa cez rúško a zakaždým súhlasne prikyvuje. Ale sme im zase všetkým dali, šéfe! 

Na jednej strane stále zdôrazňujete prezumpciu neviny a súčasne tvrdíte, že Lipšic všetko kryje? A že ľudia, ktorí sedia vo väzbe, sú všetci nevinní? O tom hádam rozhodnú nezávislé súdy, nie Vy, pán Fico. 

Mimochodom, čestný politik by sa nemal báť vyjsť na ulicu bez ochranky. A ak áno, tak niekde spravil chybu. 

Update : RF dnes na tlačovke : „Po zverejnení smsky mal byť pán 0/61 (Dušan Kováčik) okamžite prepustený na slobodu"... Toto komentár asi nepotrebuje. 

R.F.
R.F. (zdroj: Sme)
Skryť Zatvoriť reklamu