Oni sú totiž na rozdiel od nás skutoční Slováci a Róberta Fica si nedajú. Radšej by si boli dali chutný guľáš osobne pripravený šéfkuchármi Eštokom, Gašparom a Gluckom. A k tomu samozrejme pohár oroseného. Ich zbožné prianie, žiaľ, nebolo vyslišané a naši patrioti zostali hladní a smädní. Jedným z nich bol aj pán Zoroslav Kollár, ktorý prišiel osobne podporiť nášho premiéra. Zlé jazyky hovoria, že medzi protestujúcich organizátori zarátali aj dvoch túlavých psíkov, ktorí pobehovali okolo Dunaja.
„Ukážeme liberálnej Bratislave, kto je tu doma," vyhlásil Šoun... A veru aj ukázali.
Pán Jano Lopata žije v Dolnej Lehote a pôvodne plánoval doraziť na bratislavský protest. Má doma staršiu Ladu, ale cestu do Bratislavy by nejako zvládla. Trebalo by mu však kúpiť benzín a ten je veľmoo drahý. Okrem toho by musel vydržať jeden deň bez svojej obľúbenej slivky, keďže za volantom by mal byť podľa možnosti triezvy.
Pani Marek Šoun a Ján Slota však tvrdia, že na ich autoprotest prišlo v skutočnosti oveľa viac ľudí. To len tie zlomyseľné sorošovské médiá vytvárajú intrigy a šíria klamstvá. Lebo im závidia. A čo sa s tými zvyšnými protestujúcimi stalo, keď ich tam kamery nezachytili? Vysvetlenie je jednoduché. Tyršovo nábrežie včera praskalo vo švíkoch, všade samý vlastenec. Až ich nakoniec prišlo toľko, že im nestačila kapacita nábrežia a časť z nich preto skončila v Dunaji.
