reklama

Poslankyňa Romana Tabák a údajné upaľovanie čarodejníc

„V poslaneckom klube Oľano sa schyľuje k symbolickému upaľovaniu čarodejníc". Nechal sa počuť komentátor Eduard Chmelár.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Poslankyňa Tabák podľa neho už dlhší čas prejavuje svoje mierové cítenie. Svoj názor vyjadrila v nasledovnom statuse :

Obrázok blogu

Grobian Jaro Naď však nemal pre takto vyjadrenú slobodu prejavu svojej kolegyne ani najmenšie pochopenie. Drzým spôsobom a na hulváta jej v televíznej diskusii odkázal, aby sa vyjadrovala k tomu, čomu rozumie najlepšie, teda k tenisu. A bezpečnostnú politiku nechala na odborníkov. Podľa Chmelára ide o hrubú neúctu voči žene. Nestáva sa každý deň, aby sa Eduard Chmelár alebo Ľuboš Blaha zastali koaličného politika. O čom to teda vypovedá? Jednoznačne o tom, že daný politik/čka sa dostal/a do iného levela. Pani Tabak prejavuje podľa Chmelára vyššiu sociálnu inteligenciu ako väčšina jej kolegov, ktorí to logicky nevedia stráviť. A tak len tíško v kúte závidia a robia jej zle. Veď odmietanie vojny a zvyšovania napätia je vraj tou najlepšou tradíciou humanizmu. A Romana sa v tomto prípade podľa pána politológa rozhodne nemá začo hanbiť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

Pani Romana zožala za takto vyjadrený názor pochvalu od mnohých ľudí z opačného tábora. Ktovie, možno časom príde aj nejaká ponuka z inej politickej strany. Veď odborníkov na raketové systémy potrebujú všade. A pre „nevychovanca" Naďa to bude poníženie, ktoré si daná strana patrične vychutná.

V poslednej dobe sa priam roztrhlo vrece s dedinskými bitkármi, z ktorých sa zrazu stali budhisti a pacifisti. Ich jedinou túžbou sa tak stal svetový mier. Okrem toho proaktívne zdieľajú rôzne zdroje, v ktorých poukazujú na nehoráznosti, ktorých sa u nás dopúšťajú ukrajinské matky a deti. No povedzte, nie sú to zlatíčka?

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Nám nevedomým tak ostáva len dúfať, že Romana má dostatočne zdravý úsudok (hádam ho nestratila pri kúpaní v tatranskom potoku) a vie, čo hovorí a koná. Asi verí tomu, že odhodlaného Putina zastaví pekné slovo. Je tu však aj druhá možnosť, ale tu si nechcem ani pripustiť. Romana je proti vyzbrojovaniu Ukrajiny (a súčasne proti obrannej zmluve), ktorú je podľa nej najlepšie ponechať napospas matičke Rusi. Snažím sa predstaviť si situáciu, kedy by tlupa dobre stavaných mladíkov napadla Romanu alebo pána Chmelára. My okoloidúci by sme trpezlivo počkali, kým mladíci dovŕšia svoje dielo, a potom by sme napadnutým poskytli prvú pomoc (za predpokladu, že by to samozrejme prežili). Nijako by sme sa do konfliktu neangažovali, ani by sme nevolali políciu, lebo nechceme podporovať násilie a bitku. Pevne dúfam, že k takejto situácii nikdy nedôjde a ja osobne prajem ako Romanke, tak aj pánovi Chmelárovi v živote len to najlepšie.

SkryťVypnúť reklamu
reklama
Obrázok blogu


Zdroje, : Facebook J. Naďa a R. Tabak

Ľudmila Križanovská

Ľudmila Križanovská

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  74
  •  | 
  • Páči sa:  2 570x

Zaujimam sa o témy ako psychológia, osobný rozvoj, zdravie. Dlhé roky som pracovne pôsobila v Uk a teraz si užívam všetky radosti a starosti, ktoré život na Slovensku prináša.Milujem prechádzky v prírode, rovnako ako aj blogy Irenky Simunekovej. :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu