Prečo by sme vám mali veriť, pán Fico?

Robert Fico je veľmi svojská postavička v slovenskej politike. Miestami až tragikomická...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Primitívne útočí na všetkých, ktorí ho ohrozujú, prípadne mu ľudsky „nesadli" z nejakého iného dôvodu.
Počas každej jednej tlačovky Smeru padajú mená ako Čaputová, Heger, Matovič a Lipšic. Nášmu bývalému trojnásobnému premiérovi však najviac leží v žalúdku špeciálny prokurátor. Fico ho verejne nazýva „právoplatne odsúdeným zločincom". Smer však vo svojej kritike JUDr. Daniela Lipšica zašiel ešte ďalej. Podľa nich sfalšoval advokátske skúšky a dostal podvodom previerky. Toto sú vážne obvinenia, ktoré môžu špeciálnemu prokurátorovi výrazne poškodiť dobrú povesť. Zatiaľ nie je s jeho menom spojená žiadna korupčná kauza, tak ho treba očierniť aspoň takto. Veľmi radi tiež spomínajú tragickú nehodu, ktorej bol Lipšic účastníkom. Nech Fico ďakuje Bohu, že sa niečo podobné nestalo aj jemu, lebo v takýchto situáciach môže mať aj sekunda nepozornosti fatálne následky. Mimochodom, tohto „zločinca" som dnes náhodou stretla počas prechádzky. Príjemný človek, ktorý sa na nič nehrá a venuje sa svojim rodičovským povinnostiam.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu


Kladiem si sama sebe otázku, že prečo všetci títo ľudia nepodajú na Fica a jeho družinu trestné oznámenie za ohováranie? Žeby preto, lebo ho už nikto príčetný neberie vážne? Chápem, že mu ide o všetko a nechce stráviť najbližšie roky vo väzení. A mnohí ľudia ho naďalej bránia svojim telom. Sú to väčšinou ľudia, ktorí v živote nepoletia na dovolenku súkromným lietadlom. Ľudia, ktorí vnímajú vojnových utečencov ako najväčší problém Slovenska a veria tomu, že trináste dôchodky ich vytrhnú z mizérie... Áno, treba zorganizovať ďalšie protesty, aby sa medzi ľuďmi rozdúchali ešte väčšie vášne. A zabudlo sa na to podstatné.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu


Ľudmila Križanovská

Ľudmila Križanovská

Bloger 
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  479x

Zaujimam sa o témy ako psychológia, osobný rozvoj, zdravie. Dlhé roky som pracovne pôsobila v Uk a teraz si užívam všetky radosti a starosti, ktoré život na Slovensku prináša.Milujem prechádzky v prírode, rovnako ako aj blogy Irenky Simunekovej. :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu