Ach, tie piatky...

Je piatok večer. Ako každý piatok väčšina mladých ide zresetovať hlavu a vypustiť problémy z hlavy. Po slovensky ide sa na diskotéku a určite sa aj poriadne opiť. Šak ako ináč. Žiaľ sme už jednoducho takí. Teda aspoň prevažná väčšina.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Táto väčšina sa piatok schytí, prevažne partia a ide sa na diskotéku. Niektorí sa opijú, teda aspoň „do nálady“ pred tým ako pôjdu, niektorí po. Kto ako. Je dobré sa ísť po týždni odreagovať niekam, ale žeby sme k tomu potrebovali neustále len a len alkohol sa mi nezdá najsprávnejšie.

V podstate mladí sa ináč ako bez alkoholu už ani moc nevedia zabávať. Je pravda, že keď sa človek opije tak je mu ľahšie s hocikým komunikovať, ale žiaľ veľa krát to aj dosť preženie a zbytočne vznikajú konflikty a nedorozumenia, ktoré sa končia nie práve najlepšie.

Neviem či je to len fenomén nášho mesta alebo celkovo, ale žiaľ nevidím v piatok vonku partiu, ktorá by šla von sa len tak prejsť a pokecať o tom, čo je nové a čo v priebehu týždňa zažili. Ako som už spomínal, prevažná väčšina pôjde zresetovať a to poriadne a tí druhí sedia za facebookom celý večer.

A ak sa aj lepšie pozrieme na tie diskotéky tak je tam dosť veľa mladých čo ešte ani nemá 18 a je dosť spitých; holky, ktoré prichádzajú na diskotéky ako nejaké prostitútky a len čakajú akého pracháča si ulovia; chalani, ktorí sa kvôli maličkosti sú schopní pobiť sa hlava, nehlava? Je toto fakt správne?

Áno je fajn, keď tam človek príde a vie sa normálne zabaviť, avšak veľakrát to žiaľ tak nevyzerá. Takýchto prípadov je však čím ďalej, tým menej.

Frederik Krucovčin

Frederik Krucovčin

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Volám sa Fredi, pracujem vo Volkswagene a občas Vám prinesiem môj uhol pohľadu k nejakej tej problematike. Váš konštruktivný názor si rád prečítam v diskusii, veľakrát mi to už pomohlo otvoriť oči a pochopiť veciam. Tak že, budem rád ak sa k daným veciam vyjadríte aj vy. Škoda, že na počítadlo návštev som zabudol na začiatku môjho blogovania. Nevadí :) Mimochodom ma nájdete blogovať aj na Tumblri Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu