Vyznanie

Tento clanok je pribeh, a vyznanie, ktore som raz napisal svojej milej a krasnej laske. NIeje to ziaden pribeh  o zoznameni, ani nic take, je to len moje vyznanie o tom co som k nej citil v ten momet a v tej dobe.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vyznanie

Prišlo ráno, slniečko sa usmievalo a moje city sa vybrali do sveta hľadať milujúcu osobu, ktorú nebudú len milovať, ale budú aj milované. Blúdili svetom ponad mestá, dediny, jazerá, oceány, hory, do všetkých zákutí a tajomstiev sveta. Po dlhom čase sa vrátili a oznámili mi správu: ,,Tam v diali je človek, ktorý chce milovať no nemá koho, chce bozkávať a nemá čo, chce držať no nevie ako. Tam v diali je milujúca osoba, ktorá veľmi by chcela...“ !

Úsmev sa rozžiaril, slnko bolo krajšie, mesiac jasnejší a moje šťastie vzrastalo a radosť? Radosť mu podávala ruku, nech vzrastajú spolu vysoko, až do výšok nebies. Deň návratu a myslenia na túto osobu bol veľmi dlhý. Dlhý ako dni šťastia, radosti a Lásky. Po oznámení krásnej správy, vrátili sa za milujúcou osobou a našepkali jej , že diali, tam kde jej srdce dovidí je niekto, kto na ňu čaká a jeho srdce bije a žije len pre ňu a srdiečko, ktoré na jeho čaká. Buď šťastná, lebo deň príchodu, vznikne nová hviezda na nebi menom Láska- plná Lásky, nekonečnej radosti, a velikánskeho šťastia.. Od toho dňa bola plná Lásky, očakávaní a nedočkavosti. Čakala na človeka, ktorý opätuje svoju Lásku, ktorého bude mohla naplno Milovať, bozkávať, držať a prežívať najkrajší čas a chvíle vo svojom živote. Po príchode správy, vybral som sa za svojimi citmi, aby nielen oni, ale obaja sme boli šťastný. mÛj život bol napĺňaný krásnymi minútami radosti a očakávaní za Milovanou. Tešil som sa na každé ráno a večer, každé slnko, ktoré bolo krajšie čím bližšie som bol pri Tebe, mesiac jasnejší ako drahokam a ja som bol nadnášaný Láskou a túžbou po naplnení tejto Lásky.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Večer pri zaspávaní mi svietil mesiac do očí, hviezdy sa trblietali a okolo neho vytárali srdiečko, ktoré bolo pevné ako nijaké iné a mne sa sníval sen o naplnení nekonečnej Lásky. Lásky, ktorá je nekonečne veľká a prekrásna, Lásky plnej šťastia a radosti, Lásky veľkej ako vesmír. Ráno ma prebudilo slniečko, ktoré ma hladilo a vytváralo úsmev na tvári. Mraky pri ňom a navôkol vytvorili milujúci pár a nenarušil ich ani silný vietor. Boli pevné ako naša Láska, ktorá vznikala a nerozbije ju nič na svete. V tento deň, kedy sa naše city a túžby spojili bol nádherný. Slnko nám pekne svietilo na cestičku k svojej Láske a city ukazovali kadiaľ.

Skryť Vypnúť reklamu

Pozreli sme sa na seba a do krásnych očí čo sa nám rozjasnili ako slniečko, na tvári vznikol úsmev ako keď mesiac skrýva večer svoju krásu a tajomnosť. Srdiečka sa rozbúchali, hľadeli na seba ako hviezdy na zem, ktoré skrášľujú celý svet. V tejto chvíli nebol na svete šťastnejší par ako my. Pozerali sme si do očí ako kvapka v mori na ostatné, ktoré sú pri nej a držia spolu pevne ako naša Láska. Naše ruky zdreveneli od radosti a šťastia, nepohli sa ani kúsok, pretože streli ruky, ktoré ich budú držať s Láskou, úctou a citom. Spojil ich pohľad očí a Láska medzi nami. Prvý dotyk bol dotyk konečne naplnenej Lásky, ktorej jemnosť je rovnaká ako jemnosť a ľahkosť pierka. Dotyk jemný a pevný ako buchot srdiečka pre svoju skutočnú Lásku.

Skryť Vypnúť reklamu

Od tohto dňa život skrášlil Tvoj úsmev, prítomnosť, no hlavne Láska, ktorá je neskutočne veľká a Tvoje ukazovanie a dokazovanie je najkrajšie na svete, čoho dôkaz je moje šťastie, Láska a radosť, ktorú mám. Noci sú dlhšie a dni ešte dlhšie. Slnko nám sieti na pekný deň a mesiac na zaľúbené sny, chvíle a túžby, ktoré sú veľké. Každým dňom začína niečo nové a pekne, každým večerom končí, no zároveň začína a končí niečo nové opäť.

Láska je to najkrajšie a najcennejšie čo máme. Ozajstná Láska nikdy neskončí a nezmizne, ostane v nás a v našich srdciach a NIKDY sa na ňu nezabúda. Láska venovaná Tebe je to najväčšie čo mám a nikdy nikoho som tak nemiloval ako Teba. Na nikoho som sa tak netešil ako na Teba, naše chvíle sú to najcennejšie čo mám a nikdy ich nechcem stratiť ako aj Teba. Môj život a svet je najkrajší a najlepší na svete. Som šťastný ako nikdy predtým a Ty si moja Láska, ktorú neopustím ani v tej najťažšej chvíli.

Skryť Vypnúť reklamu

Milujem Ťa...

Martin Kuchčák

Martin Kuchčák

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som clovek, ktory hovori vzdy co si mysli, nemam rad korupciu. Mam rad bicyklovanie, co je moje najoblubenejsia vec, ktoru robim. Som romanticky, uprimny, citlivy, zabavny.Nemam rad neveru a tak..a pre inych, kaslite na pismo, gramatiku(existuju totiy aj preklepz) a podobne,ale citajte to o com je clanok!!!!!! Zoznam autorových rubrík:  RealitaLáskaOstatneSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu