Audi A7, bombarder atakujúci Mercedes CLS

A je to tu! Športová automobilka Audi chce uviesť na trh športové štvormiestne kupé na podvozku Audi A6! Tak zacelý číselný rad medzi modelmi A6 a A8. Audi A7 by tak malo byť priamym konkurentom Mercedesu CLS, Porsche Panamera, Aston Martin Rapide a konceptu Volkswagen Passat Coupe.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

 Určite táto správa nadchla priaznivcov nemeckej značky Audi. Coupe, ktoré by malo prísť na trh niekedy v roku 2010, by malo byť väčším bratom coupe Audi A5, ktoré je už teraz populárnym.

 Audi A7 by malo byť pre zákazníkov ktorý sú spokojný s A6, ale túžia po športovej jazde na plný plyn v luxusnom interiery. A čísla predaja audi A6 hovoria jasne v prospech modelu A7. Aj keď sa predalo 240 000 kusov modelu A6 ročne, niektorý kupujúci bu si predsa len radšej vybrali Audi A7.

 A sedmička by mala byť akýmsi mostom cez priepasť akou je A6 a A8, kedže cenová kategória medzi oboma modelmi je zretelná. Tak by automobilka pritiahla nových zákaznikov aj do vyššej cenovej kategórie.

igor kuzemka

igor kuzemka

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Redaktor týchto stránok Zoznam autorových rubrík:  AutosalónyExkluzívne autáF1Jazdené autáNovinkyPoradňaTESTYTOP SECREETTuningŠtúdieZákony SRMoj názorPocitadlo NávstevNezaradené

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu