Ťažká chvíľa pre Britov

Ani neviem ako, a je po sviatkoch. Teda ešte nový rok ostáva osláviť. Zbehlo to tak rýchlo, no Britom ešte sviatky stále znejú v ušiach. Dnes ráno som si k raňajkám zapla BBC ako skoro každý deň a v hlavnom spravodajstve práve hovorili o povianočnej ťažkej chvíli Britov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (31)

Hlásateľ ranných správ BBC a nejaký "expert" akurát rozoberali problém ohľadom peňazí, ktoré sa minuli na vianoce. Ako ľudia v radostnej a hektickej atmosfére minuli nehorázne veľa peňazí na svojich blízkych a priateľov. Vraveli, že "Briti teraz prežívajú náročné a ťažké obdobie", kedy si uvedomili, že minuli viac než dosť a ani nevedia ako a ostali zadĺžení. Zistili, že na kreditných kartách to teraz akosi nestíhajú splácať. Potom rozoberali druhy kreditných kárd, ktoré ich ošklbali viac a ktoré menej...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď mi už moje raňajky pomaly prestali chutiť, prepla som na iný program, pre istotu hudobný. Veď tam sa dá máločo pokaziť. A tu zrazu spieva asi päťdesiat ľudí nenormálne obľúbenú pieseň "Do they know it is Christmas time". To sa akože stretne skupina ľudí a naspieva pieseň, ktorej zisk má za cieľ nakŕmiť polovicu Afriky. Pomedzi spev si púšťajú zábery umierajúcich afrických detí a držia si ústa od zhrozenia a za každú cenu sa snažia zadržať slzy. 

Nie je tu niekde po ruke vedro, aby som si grcla?!

Katarína Lábiková

Katarína Lábiková

Bloger 
  • Počet článkov:  41
  •  | 
  • Páči sa:  0x

https://wr07.webnode.sk Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu