Na majstrovstvá sveta - tentokrát s európskou prevahou

Aspoň čo sa týka miesta pôsobenia hráčov, ktorí prisľúbili účasť v reprezentácii

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)
SLOVENSKO - DO TOHO!!!!
SLOVENSKO - DO TOHO!!!! 

Žiadnym tajomstvom nie je, že väčšina slovenských hráčov NHL tento rok odmietla účasť v slovenskej reprezentácii na tohtoročných majstrovstvách sveta. Dôvody, či už jasné alebo zamlčané, fanúšikov zaujíma kto pôjde a kto nie. Tento rok teda bude "ťahúňom" zrejme mladý Hossa, keďže Šatan atď účasť odmietli. Špekulovať nad príčinou je tak strata času, ako aj dosť neefektívne, pretože ani tak títo hráči reprezentovať nebudú. A tak dostávajú šancu mladí, hrajúci na starom kontinente.
Osobne mám z toho radosť, pretože donekonečna nás tí istí hráči reprezentovať nemôžu, už len z dôvodu starnutia, a preto je aj pre budúcnosť nášho hokeja dobré, ak si "vychováme" aj nastupujúcu generáciu, ktorá si zahrá aj na týchto veľkých podujatiach. A ktovie, možno práve silný duch a nové sily prekvapia. Výhodou totiž je, že títo hráči ešte nie sú natoľko známi, aby si súperi vedeli ohodnotiť ich "nebezpečnosť" a teda budú skúšať. Hokejový expert nie som, iba veľký fanúšik, ktorý drží palce bez rozdielu známym či neznámym - hlavne že sú Slováci a podávajú výkon, za ktorý sa nemusia hanbiť.
Takže: Slovenskooooooo, Slovenskooooooooooo, héja, héja, heja Slovensko.

Účelom tohto príspevku ani nie je podať niečo extra nové svetoborné, ale hlavne povzbudiť, veď v konečnom dôsledku sme to my - fanúšikovia, ktorí náš tím podržia v dobrom aj zlom (aj keď to zlé dáme občas hlavne my riadne pocítiť). Takže výzva pre všetkých: hotujme vlajky, píšťaly, bubny, megafóny, rafkáče, hlasivky, šály, oprášme slová hymny SR aj tej hokejovej NECH BOŽE DÁ!, tekvicové zrniečka, pivo a kofolu a hor sa DO TOHO!!!!

Laura Adamová

Laura Adamová

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

neprofesionálna blogerka - začiatočníčka Zoznam autorových rubrík:  Moje cesty okolo svetaSlovenskó, Slovenskó(nie)LEN PRE ŽENYSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu