Bratislavčania! Ukradli Vám vodu!

To je to čo sa Vám nenápadne všetcia snažia povedať celé komunálne voľby v Bratislave. J.Budaj hovorí o utajenej privatizácii, M.Vašáryová sa chváli, ako zastavila predaj akcií. Smola. To nestačí! Čo sa vlastne deje s bratislavskou vodou?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Politicky dosadené vedenie BVS ( KDHákom Ďurkovským), doviedlo prosperujúcu mestskú firmu do červených čísiel. Či je to zlý úmysel alebo managerská neschopnosť, posúdite VY. Odpredaj techniky - príklad BVS mala iba 2 roky staré fekálne vozy zn Mercedes. Svete div sa práve podobne "staré" vybavenie odpredávala a teraz ich bude využívať od "súkromníka" ktorému ich predala. Najnovšie a najlepšie stroje predá a potom "outsourcuje". Skvelý biznis pre niekoho.
Odpredaj nehnuteľností - predali sa cca 2 týždne pred komunálnymi voľbami budovy v ktorých sídlia časti BVS, s cieľom priestor si prenajímať od "majiteľa". Opäť "skvelý" nápad.
Rozdelenie BVS - došlo k vzniku dcérskych spoločností, ktoré nikdy neboli potrebné. Len je viac ludí ktorým vyplácame peniaze za funkcie, a viac peňazí ktoré sa dajú strácať cez pofidérne účtovníctva.Dcérske spoločnosti sú Infra Services a.s (prezývana aj INFARKT Služba - za rýchlosť, efektívnosť, cenu, služby), ktorá BVSke účtuje prehnané sumy a nevykonané práce, a BIONERGY, a.s. s podozrivým predajom bioplynu a ostatných produktov. Tomuto sa nebude dať zabrániť ešte XY rokov lebo zmluvy boli uzatvorené na 20 rokov!!!!!
Zakrývanie reality - napriek tomu že BVS má vlastné právne oddelenie, väčšina právnych materiálov sa posúva opäť na "spriaznených" právnikov mimo BVS. Veď tý sa o to už postarajú aby bolo všetko OK pri kontrole.
Jasné porušovanie zákonov pripomínajúce korupciu - BVS na svoje náklady uhradí prekládku sietí pri novom hoteli p.Širokého pri Zimáku. V rozpore so zákonom. Platíme mu to VY, JA, všetcia, len nie on.

Perličky na záver? Vznik predimenzovaného marketingového oddelenia, ktoré hodiny rieši ako má vyzerať logo/maskot/značka BVS. To určite pomôže tým, ktorým netečie voda, alebo napríklad Kozej ulici, ktorú vždy vytopí pri prietrži mračien, lebo nefunguje kanalizácia. Iná perlička? Vo vedení je zrazu žena tretieho muža známej finančnej skupiny o dvoch písmenách. No comment.
Nie, ukradli vodu Bratislave a kandidáti na primátora s tým nič nerobia, okrem nenápadných pripomienok. Nerozumejú tomu či nechcú? U M.Vašáryovej pochopiteľné. Každý, kto ide s podporou KDH v Bratislave by sa mal vzdať kandidatúry. Každý jeden poslanec, starosta, primátor. V celej Bratislave. Nevedomosť neospravedlňuje. Aj keby boli z inej strany. Ak majú podporu KDH, ďakujem neprosím. Najmä ak ide o členov SaS či SDKÚ, ktorí sa "oficiálne" dištancujú ale podporu vzali. Je to zlý kolotoč, ešte horšej politiky.

Jiří Lebiš

Jiří Lebiš

Bloger 
  • Počet článkov:  52
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Je jednoduché jednoducho brblať a nadávať... Ale urobme s tým niečo! Politické presvedčenie - moderná európska ľavica. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu