Ja tuším odkiaľ tento štýl odkukal pán minister. Asi u pána Ďurkovského, lebo ten tiež dokázal prekvapiť "výhodnými" zmluvami v "prospech" občanov. Keďže ale pán Ďurkovský to urobil tesne pred odchodom z funkcie, neostáva nič ako dúfať, že to isté čaká aj pána ministra. Že je totižto na odchode zo svojej funkcie. Lebo okrem turistických výletov kade tade po svete, vytŕčanie sa v Smotánke ( ďaľší spoločný rys s pánom Ďurkovským) , chválenie sa jachtou (to klasické miesto na stretávanie s predstaviteľmi J&T, pán Počiatek vie o tom svoje ), momentiek zo všelijakých žúrov, aj tak žiadny iný výsledok jeho práce nevidno.
Vďaka nemu prišiel štát (táto spoločnosť) na tomto viditeľnom KONKRÉTNOM prípade o majetok či jeho adekvátnu protihodnotu. Účelovo. Ja nebudem podsúvať otázku či je to jediný prípad. Na čo. Nádherne nám totiž ukázal, že nie táto spoločnosť (štát) je zlý vlastník, ale "šikovní" zastupitelia sú zlí správcovia. V tomto konkrétnom prípade, ukázal že je jedno, či tam sedí Jahnátek či Miškov, obidvaja radi pomôžu kamarátom z J&T. Nie je predsa nad dobré vzťahy! Predpokladám že ich jachty kotvia veľmi blízko vedľa seba.
Takže nakoniec ešte raz rečnícka otázka : Odchádza Miškov zo svojho postu ?
26. sep 2011 o 11:25
(upravené 26. sep 2011 o 11:59)
Páči sa: 0x
Prečítané: 4 271x
Miškov asi opúšťa post ministra, si myslím.
Minister Miškov vyšiel v ústrety firme. Nie hocijakej. Rovno JT. 199 metrov za 30 000 Eur!!! Je to štýl, lebo jedna z najbohatších finančných skupín na Slovensku nakúpila v centre Bratislavy pozemok lacnejšie, ako by kúpila niekde na lazoch (nič proti lazom).
Písmo:
A-
|
A+
Diskusia
(25)