Absurdita reklamy na sme.sk

Určite ste to už zažili: otvoríte si stránku, a zrazu vám tam bliká reklama. Prípadne dve. Tri. Bannerov ako na sústredení. Prípadne sa začne tlačiť v ďalšom okne pop-up. Každý si musí nejako zarábať, (internetové) médiá reklamou. Čo by ste ale povedali na to, keby vás na tej istej stránke lákali naraz hneď dva konkurenčné produkty? Coca Cola a Pepsi, napríklad.  Nemožné? Čítajte ďalej.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

 Chvíľku som na to pozeral ako puk. Najskôr ma vytočila zelená reklama prekrývajúca text a zanovito sa držiaca stále v pravom dolnom rohu. Posúvanie sa po stránke nepomohlo. Vždy sa pekne skĺzla nižšie. Už som si povedal, že klientom OTP sa už len z tohto dôvodu nikdy nestanem, keď tu zrazu - bác. Hypotéku - tentokrát v modrom - ponúka aj Tatra.

 Na druhej strane nie je na škodu vedieť, že sa o mňa bijú toľké banky, len aby mi mohli požičať. Sme.sk je toho živým príkladom.

 Ostáva len zodpovedať jednu otázku: čo v prípade, ak mi núkajú kolu, a ja mám chuť na čaj?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu


Peter Lehotský

Peter Lehotský

Bloger 
  • Počet článkov:  214
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Komunikačný manažér. Predtým novinár, copywriter, PR expert, election team manager.Človek spojený s rozbehom najlepšieho slovenského hudobného spravodajského portálu Hudba.sk. Na blog.sme.sk prispievam od decembra 2004. Vždy ma rozčúli veta "To sa nebude dať...". Zoznam autorových rubrík:  Listy premiéroviDozvuky relatívneho šialenstvaMjúzik!Keď dvaja robia to isté...Dobré správyShowBizReceptár (aj) na nedeľuTipy, ktorými môžete potešiťÚletovníkPolitikaSpoločnosťHudba na webeRecenzie a iné "-ie"Pár otázok (Rozhovor s ...)FikciaRecyklátorSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu