Nominácie na Najsympatickejšiu Bloggerku 2005

Slávnostne vyhlasujem súťaž o najsympatickejšiu bloggerku sme.sk 2005. Keďže naše dievčatá, slečny a dámy nepoznáme bližšie (česť výnimkám), na rozhodovanie nám musia stačiť ich fotky v Autor Info. Kto by si chcel prezrieť všetkých bloggerov a bloggerky, stačí navštíviť stránku vyhľadávania a nezadať žiadne meno.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (37)

Ja, ako legitímne samozvolený predseda poroty súťaže, mám tú česť Vám s radosťou oznámiť 5 nominovaných. V abecednom poradí:

 Jana Dundová, Bratislava, SK

 Jarmila Ivančičová, Bratislava, SK

 Alexandra Mešková, Košice, SK

 Miriam Novanská, London, Britské Impérium

 Mária Pourová, Bratislava-Wien, Rakúsko-Uhorsko

And the winner is...

Hlasy svojej favoritke posielajte pridaním príspevku do diskusie. Po týždni hlasy starostlivo spočítam a víťazku slávnostne vyhlásim. Prvou cenou je honorované právo hrdiť sa titulom "Najsympatickejšia Bloggerka sme.sk 2005".

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS1: Nebojte sa hlasovať aj za nenominované bloggerky.

PS2: Ja osobne som šťastne zadaný ;o)

Disclaimer: Autor článku čerpal informácie z verejne známych zdrojov, nemal v úmysli spôsobiť újmu na zdraví nijakej fyzickej ani právnickej osobe a nenesie zodpovednosť za misinterpretáciu vyššie či nižšie zverejnených skutočností.

Michal Lehuta

Michal Lehuta

Bloger 
  • Počet článkov:  990
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Gamča '02. Potom B.A. zo spoločenských vied, M.A. z medzinárodných vzťahov na Jacobs University Bremen. Dnes ekonomický analytik týždenníka TREND. Zoznam autorových rubrík:  GeografiaEkonómia / EkonomikaHudbaNa zamyslenieKomentárInšpiráciaVlastná tvorbaAbsolute jaPolitikaPostrehUmenieSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu