List pre teba

Zase sedím niekde na vrchole špicatej hory. Bojím sa, že pri akomkoľvek i keď nepatrnom pohybe sa zrútim niekam hlboko. Do večných lovíšť. Doteraz som si to nepripustil, ale teraz? Chápem ťa. A chcem, aby si vedele, že viem prečo si to spravila. Cením si to. Ale od teba som to nečakal.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Možno som len naivne dúfal, že ty si iná. Aj si, ale ja nie som ten, ktorého si hľadala. A tak som ním chcel byť. Chcel som byť ten, komu ráno venuješ svoj prvý úsmev dňa. Taký krásny, na ktorý stále myslím. Už ho asi nikdy viac neuvidím. Asi? Asi určite....

 Premýšľala si o tom dlho. Cítil som to. Vedel som, že ťa niečo trápi. Bola to pekná rozprávka. Žil som v mojom sne. Aspoň chvíľu. A teraz? Teraz plačem. Niečo mi začalo chýbať. A ja viem, že sa s tým budem musieť rozlúčiť. Navždy. Myslíš, že na to len tak zabudnem? Zvonka áno. Ale vnútri zostane stopa. A najhoršie je, že táto stopa páli pri najmenšom dotyku plameňov. Potrebujem si vyvetrať hlavu. Asi potrebujem zabudnúť. Ale prečo? Prečo tak skoro? 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Už skončil sen. Realita sa vkradla naspäť do môjho sveta, na ktorý som sa pozeral cez ružové okuliare. Raz slnko vyjde. Ale kedy?

Už nebude nádej. Nebudú vyhliadky do rajskej záhrady. Už len tmavá noc a tichý kamarát.

Vraciam sa späť. Do reality plnej bolesti a strachu. Dám si dole okuliare a budem čeliť výzvam.... 

Peter Lidinský

Peter Lidinský

Bloger 
  • Počet článkov:  59
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Študent, čo chce písať o svojich názoroch a miluje hory.... Bo sú jeho život a naučili ho žiť, vryli sa do jeho duše tak hlboko, ako zostane jama po výbuchu bomby.... Zoznam autorových rubrík:  Moje české blogyDepkaOnly for fun :)Moje smutné príbehyMoje príbehy z hôrArt fotos

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu