Novinári,elitári zošaleli ste úplne ?

Ešte nevychladli volebné urny, ktoré priniesli zásadnú zmenu, obrovské novinárske tsunami sa už valí médiami. Ale pozor.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Cieľom nabitých harpún našich superelitárov s perom v ruke nie sú Kotleba s Kollárom, ktorí by každého normálneho človeka mali vyrušovať. Nie, ich cieľom je niekto iný(í). Je to Richard Sulík, ktorý si dovolil, v rozpore s plánmi a elitárskou logikou našich vševedkov, byť úspešný vo voľbách a dokonca, pochopte tú drzosť, si ešte trúfa zložiť pravicovú koalíciu. Jeho drzosť je priam čítanková. On, ktorý čelil posmeškom a pohŕdaniu od svojho vstupu do politiky prakticky všetkými osvietenými hlavami, ľudmi ktorí rozumejú absolútne všetkému medzi Ašom a Čiernou nad Tisou. Rozhorčenie a šok sú nefalšované.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Od týchto všetkými masťami mazaných mudrlantov nepočujete, že tými lúzrami, ktorí sú najmä podpísaní pod úspech dua Kotleba-Kollár sú Bugár,Procházka, Fígel.Nie, ani náhodou. Nakladané je samozrejme Sulíkovi a samozrejme voličovi, ktorý je až taký hlúpy, že ked to teda nedal už tomu superosvietenému triu, tak to mal dať aspoň EU akceptovanému zlodejovi zo súmračnej. Nie, volič si dovolil, uvažovať inak ako si naša superelita predstavovala.

Ale dosť irónie, ak niečo neznášam tak je to tento elitársky postoj politikov-novinárov voči politike samotnej a najmä bežným ľudom.Výsledok je tu.Viete prečo bol napr.Kotleba úspešný v Poltári ? No, lebo fabrika v ktorej by fúkač skla strašne rád zase pracoval a živil poctivo svoju rodinu, zostala zatvorená. Napriek tomu, že o ňu prejavila záujem nemecká firma, ktorá chcela rozbehnúť výrobu, sklárne dostal súdruh Poor, ktorý samozrejme žiadnu výrobu nezačal, len zhrabol dotáciu a zmizol. Takže teraz sa ten fúkač skla má nad sebou zamyslieť a zahanbiť sa, že to nedal KDH alebo Smeru, ktoré sú tak supereurópske.

SkryťVypnúť reklamu

Nemám rád konšpirácie typu, ten povedal alebo píše tak, lebo je za ním ten a ten. Prečo a s akým cieľom sa tu spochybňuje zatiaľ len číri pokus o vytvorenie netradičného, veľmi širokého ale zmysluplného kabinetu vedeného R.Sulíkom, ktorý je nespochybniteľným lídrom pravice, to fakt nechápem. Koho by ste si tam páni Šimečka,Pataj, Schutz,Palata,Mikeš a neviem ešte ktorí predstavovali ? Asi Matku Terezu s Dalajlámom a pápežom Francescom, predpokladám.

Je mi z toho smutno. Ale, voľby dopadli tak ako dopadli a ako som napísal, ich faktickým víťazom je R.Sulík, pretože zdvojnásobil svoj volebný zisk z minulých volieb. Má zaliezť do brlohu a tam čakať ako to páni vládcovia sveta rozhodnú ? Načo sú potom súdruhovia voľby, kľudne si to tu rozdajte a vládnite nám bez nich. Páni novinári z elitných denníkov to nám, sprostému plebsu nejak múdro vysvetlia.

SkryťVypnúť reklamu

Je mi z Vás na grc.

Ľubomír Pätoprstý

Ľubomír Pätoprstý

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Liberál,demokrat,kozmopolita, milovník hokeja,rocku,divadla a cestovania, nepriateľ tuposti, závisti,provinčnosti,cynizmu.Kandidujem za SaS s poradovým číslom 115. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu